Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szimpátia jele?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni,hogy honnan veszem észre ha szinpatikus vagyok egy férfinek? Nem vagyok már tinédzser,de nem tudok eligazodni ezen a férfin. Ha szembe megyünk egymással,akkor mosolyogva köszön,másszor meg mintha kerülne,ha beszélek vele akkor van,hogy nagyon közel áll,de van,hogy szinte beszélgetés közben otthagy. Nekem nagyon tetszik,néha azt hiszem én is neki,néha meg tök semlegesnek látom...Nem tudom mire vélni,nem tudok dönteni.Mosolyog,majd hideg...érdeklődik,majd észre sem vesz..Segítsetek légysziiii:)!!
2012. nov. 6. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy skizó?
2012. nov. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a nagy SZ
2012. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösziiii...mit jelent az ,hogy a nagy SZ???
2012. nov. 6. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
hát azt hogy "szimpátia"
2012. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jó is lenne :) nagyon jo :)
2012. nov. 6. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:
mi lenne jó? :)
2012. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ha szimpatikus lennék neki....sztem ez volt a kérdésemben a fő dolog :)
2012. nov. 6. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!