Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szeret mégis szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeret mégis szakított. Teljesen magam alatt vagyok. Mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Valóban sokat veszekedtünk az utóbbi idöben, és ő nehezebben viseli a konfliktusokat. Sokszor éppen ezért, ha valami rossz történik, azt be kell söpörni a szönyeg alá. Sajnos anno belementem ebbe, talán ezért is tartunk itt. Abszolut nem akarja velem megbeszélni a problémákat. Ingerült és ideges lesz ha az érzéseimröl szeretnék beszélni. Nála most betelt a pohár, és szakitott velem. Ahelyett,hogy megbeszélnénk...

Ez egy hete volt, azóta beszélünk ugyan, de közönyös, távolságtartó. Mégis.hogy értessem meg vele,hogy ezzel nem oldja meg a problémát? Tudom mennyire szeret és hiányzom neki, nem értem ezt miért kell igy. Akinek volt már hasonló nehéz "esete", irjon könyörgöm:)

Köszönöm szépen.


2012. nov. 7. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt/van hasonló esetem. Ugyanezt csináltuk mi is. Én elég érzelmes vagyok, de ha elkezdtem valamiről beszélni ami esetleg engem bánt, akkor felkapta a vizet és veszekedés lett belőle. Viszont ha nem kompromisszumképes akkor nem tudom mit lehetne tenni. Mi eljutottunk arra a szintre, hogy képesek vagyunk órákon át beszélgetni és átrágni kinek mi bántja a lelkét. De ehhez neki is meg kellett érnie, mostanra jutott el idáig. Sőt ő is szakított már pont ezért, de pár hét múlva szinte könyörögve esedezett nekem, hogy próbáljuk meg változtatni fog. Ha igazán szeret akkor rá fog jönni, hogy változtatnia kell, szerintem csak betelt nála a pohár és hirtelen menekülőre fogta a figurát.

Mennyi idősek vagytok?

22L

2012. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,hogy irtál...

Én 25 vagyok, ö 24, és nemsokára 3 éve együtt vagyunk. Pokoli nehéz, mert szeretjük egymást nagyon, de nála nem megy a konfliktus-kezelés sajnos. Igen, menekülöre fogta. Nagyon nehezen viselem, hiányzik, és nem látom értelmét annak amit csinál.

2012. nov. 7. 14:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia igaza van az elöttem szólónak,ha igazán szeret szerintem vissza fog jönni.

Nálunk is ez volt a barátommal,2és fél év után.Rengeteget veszekedtünk,nem tudtuk megbeszélni a dolgokat,aztán szakitott velem.

Nagyon kivoltam,de megálltam,hogy ne keressem,ne lássam és,egy hónap múlva összefutottunk véletlenül egy szórakozóhelyen.("véletlenül"épp oda mentem ahová tudtam,hogy gyakran jár:))Odamentem,elkezdtünk beszélgetni,hogy ezalatt az egy hónap alatt mi mindenre jöttünk rá ,hogy mit rontottunk el a kapcsolatunkban.És,hogy mostmár másképp csinálnánk...

Aztán már jött,hogy mennyire hiányzunk egymásnak...

Még aznap este egymás karjaiban kötöttünk ki.:)

Azóta már több,mint 2év eltelt,és összehasonlithatatlanul jobb lett a kapcsolatunk és boldogok vagyunk.

Am mindenhol azt irják,(akkor utána olvastam ,szerintem Te is olvass utána,mert okosokat és igazakat irnak),hogy hagyni kell...(látszólag)

Tehát nem szabad, sőt TILOS hivogatni,keresni,megpróbálni megbeszélni,kapcsolatba lenni vele(akár telefonon,vagy neten),sirni,kérlelni(ez a lehető legrosszabb amit tehetsz)Hagyni kell egy ideig.

Tudom,hogy iszonyat nehéz megállni(én is nagyon szenvedtem),de hidd el,igy sokkal több esélyed van visszaszerezni.

Szóval miközbe én magam alatt voltam,úgy csináltam mintha jól lettem volna.Eljárkáltam bulizni,barátnőzni,mindig csinos voltam,változtattam magamon,mosolyogtam.Persze sok kép készült,ezeket ő a facebookon látta.Mint kiderült nagyon féltékeny lett,újra izgatta mi lehet velem,érdekes lettem a számára.(mivel semmit se tudott rólam,csak annyit látott,hogy szórakozni járok,és úgy tünik jól vagyok már)

Mivel egy szót se beszéltem vele,azon agyalt mi lehet velem.(mivel ha szeretsz még valakit ugyebár,érdekel,hogy mi van vele.)Tehát,mint irtam több,mint egy hónapig kerültem,aztán összehoztam egy direkt,mégis véletlennek beállitott talit.Csinos voltam,vidám,és visszafogottan normálisan beszéltem vele.

És sikerült is szerencsére.:)

Drukkolok Neked!

2012. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, elolvastam a második válaszolóét, és mintha én írtam volna:) Ugyanaz a történet. Én sem kerestem, de mindig jól néztem ki, nem hagytam el magam és nem kerestem semmiképp. Ő volt az aki felkeresett pont ezért, mert nem tudta mi van velem. Én szurkolok nektek!
2012. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyosak vagytok:)

Nekem sem állt szándékomban keresni, tudom,hogy az a lehető legrosszabb dolog ilyenkor. Próbálok pozitiv lenni és nem túl sokat szomorkodni:) Föleg,hogy azért keres, érdeklödik irántam. Nagyon remélem,hogy össze kapja magát és rendezödünk. El se tudom képzelni,hogy végleg elveszitem.

2012. nov. 7. 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Visszaszerezted? :)
2013. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy érdeklödsz:) Kb. 2 hónapja újra együtt vagyunk:) De nem volt egyszerü az elötte lévö idöszak. Borzasztó nagy türelem kellett, és a legrosszabb a bizonytalanság volt. De megérte várni:)
2013. máj. 2. 12:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok. velem pont ugyan ez a helyzet. 2 éve vagyunk lassan együtt, de mi majdnem egy éve együtt is lakunk. Tegnap több hetes veszekedés után végleg szakítottunk, én sírva könyörögtem neki, hogy próbáljuk meg, több mint 1hete csak sírok minden nap. Ma ha hazajön, odaadom neki az albérlet kulcsait és elmegyek. Megkértem hogy törölje ki a számomat, de nagyon megbántam...Még mindig szeretem és ő is engem, reggel munkába menet puszival köszönt el, és ezt nem tudom hova tenni...Nagyon hiányzik és minden rossz szavamat megbántam ,de nem tudom mit tegyek
2015. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hello!

Latom sokan kezet foghatunk ebben a temaban...ma nekem is parom bejelentette hogy nem birja a sok veszekedest mar kikeszult es hogy nem passzolunk..elakartam menni osszepakoltam de anyukaja nem akar kiengedni itt sirtam egy ideig de ismerosunk beszelt vele es azt mondta alszik ra egyet..legszivesebben eret vagnek annyira faj, mar nyugtatot is vettem be de egyszeruen nem tudom mit csinaljak..ha varnek en is akkor lehet o is meg gondolna magat egy ido utan?azt mondta szeret es rossz latni hogy igy sirok mindig..hozzatennem hogy egyutt lakunk fel eve es nem is lenne hova mennem..most is masik szobaban alszom..ha valaki tudna kerem segitsen!!nagyon halas lennek!!22L

2018. ápr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!