Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet járni egy osztálytárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet járni egy osztálytárssal? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

őrültség!

ha szakítotok, akkor minden nap látni fogod (ki tudja, hogy hány évig). látni fogod, ahogy más lányokkal flörtöl...gondolj a jövőre.

2009. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán!! Lehet pettingelni a padalatt :D Nekem tetszett meg nem rinyált h keveset vagyunk együtt :D
2009. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

hát ezt neked kell eldöntened.

én jártam az osztálytársammal és szakítottunk, rossz volt utána mert közös barátok stb.

de végül happy end lett, újra összejöttünk, lassan egy éve együtt vagyunk.:P

és már nem osztálytársak.:D


15/L

2009. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha már szerelmesek vagytok, akkor feltétlen járj vele, de ha nem, akkor hagyjátok a fenébe a fentebb leírtak miatt.

Van az osztályunkban egy pár, ők már lassan 3 éve járnak, tehát ott nincsen gond. Ők az első 3 hónapban még titkolták, és eléggé jól. ;)

2009. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én jártam osztálytársammal,egy hónapig, ebből 3 hétig azon gondolkodtam hogy hogyan szakítsak vele....

Lényeg a lényeg ha haragba válltok el szarrá fogjátok szivatni,szekállni egymást nemtudom hány évig.

Ha szakítottok de neked még mindig tetszik szörnyű látvány lesz ahogyan más csajjal/pasival kikezd.Tapasztalat:S

16/L

2009. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem se kezdj osztálytárssal...én soha nem járnék egyikkel se (nem vonzódom egyikhez se )de ha szerelmes vagy belé akkor hajrá :)
2009. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hazi nyulra nem lovunk... abbol mindig balhe lesz...! vard meg amig vegeztek s utana esetleg vagy az utolso ev utols heteiben...
2009. nov. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Gimi 1., azóta a férjem. Sztem jó ötlet... :D
2009. nov. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1éve járok az osztálytársammal:) jol megvagyunk, most vagyunk 4.esek L17
2009. nov. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kapcsolata válogatja

Ismertem egy párt. Középiskola 2.-ban jöttek össze. Ennek már 7 éve, és most jegyesek.

Olyat is tudok, akik együtt jártak, szakítottak, de jó barátok maradtak.

Hogy kinél mit vált ez ki. Előre nem lehet tudni.


De sok sikert kívánok. Ha tetszik neked, semmiképp ne folytsd el, csak azért, mert mi van, ha rosszul sül el. Hajrá!!!!!!!!

2009. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!