Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet osztálytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet osztálytárssal járni?

Figyelt kérdés
tapasztalat...?
2010. ápr. 28. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
osztályunkban 4 pár is van.. én ugy vettem észre hogy nem a legjobb, mert sok a féltékenykedés, a vita... én nem tudnék járni, de még sulistársal sem szerintem
2010. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet... Ha veszekedés van, nagyon szar érzés tud lenni, hogy ott van egy légtérben melletted, ha akkor pont nem akarod látni. Mindig együtt lennétek, semmi szabadság. Ez egy idő után nyomasztó is tud lenni... Egyik barátnőmnek van pasija, aki mellesleg az osztálytársa is. pff... Hát, én inkább nem ajánlom senkinek.
2010. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
tapasztalat h nem jó
2010. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2010. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
tapasztalatom hogy jártam az osztálytársammal 2 hétig bírtuk de utána nem beszéltünk csak azt amennyit nagyon nagyon kellett...:S
2010. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
NEM,nem ajánlom semmiképpen se...
2010. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Abszolúte nem. Nekem a legjobb fiúbarátom lett a pasim, akivel aztán szakítottam. Mi ugye nem vagyunk jóba(mivel mindenfélét terjesztett, pl. ő dobott én még szerettem stb.), de a barátnőim bírják. Nagyon gáz mikor ott hülyéskednek mellettem(bnőimnek), én meg próbálok röhögni a poénjain...
2010. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Én is csak azt tudom ajánlani hogy nem!Van olyan osztájtársam akik párok is és nagyon idegesítő nézni őket nap mint nap és ha még vitáznaki is!!! A párkapcsolat nem a suliba való!!!
2010. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

20:42

Én is hasonló dolgot láttam már!Egyetértek veled!

2010. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

őszintén szólva, nem jó ötlet.


Házi nyúlra nem lövünk.

2010. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!