Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a szüleimm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Hogyan értessem meg a szüleimmel hogy nem vagyok kislány?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, van barátom. Szinte minden nap találkozunk (a másik utcában lakik) és néha (minden két hétben 1x nála alszom) Na most SZERINTEM ez teljesen elfogadható. Nem viszem túlzásba mert nagyon régi módiak a szüleim, de akkor is üvöltöznek és mérgesek "mert sosem vagyok itthon"


Szerintük ez nem helyén való! Szerintem meg igen.

Lényegében nem értik hogy a szomszédból miért nehéz haza jönni és itthon aludni. Nem mondhatom nekik hogy "DE APU SZEX UTÁN NÉHA JÓ ÖSSZE BÚJNI ÉS ALUDNI!"


Mit tegyek hogy kapcsoljanak?? 20 éves vagyok, suli befejezve, dolgozom, főzök, mosok ... és nem lehetek szerelmes ?? Köszönöm elöre is.


2012. jún. 3. 13:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
miért nem mondhatod? szerintem ha ezt egyszer megmondanád neki, onnantól kezdve fel se hozná a témát... :D
2012. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
elköltözni nem tudsz? a pasiddal közösen bérelnétek egy kis lakást. 20 évesen már simán.
2012. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Hasonló bakancsban jártam én is... Én összevesztem velük... Utána felfogták, hogy nem vagyok már gyerek. De az összeveszést, nem javaslom. Elég kellemetlen.

Higgadtan próbáld elmagyarázni nekik mi a szitu... :)

2012. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vágd a képükbe, pláne, ha van hová menned.

Nem normális, amit szüleid művelnek...

2012. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Gondolkozunk a költözködésen, de majd csak őszre ...

A másik meg hogy a szüleim keveset keresnek, ha én elmegyek és fizetem a lakbért, kaja ez meg az ... őket nem tudom segiteni. Na igaz meg lennének, de abból tuti harag lenne ha elmennék. Kül kedves első, azon már én is gondolkodtam hogy megmondom igy :D nem merem !

2012. jún. 3. 13:16
 6/21 anonim ***** válasza:
hát ezt igy kerek perec meg kell mondani hogy felnőttem 20 éves vagyok lassan el fogok költözni mert ez az élet rendje stb...én is "helyreraktam" aput mikor azt mondta 21 éves koromba hogy nem mehetsz el abba a buliba...azóta egy szava sem volt :D
2012. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
te tartod fenn a szüleidet? becsüllek,hogy 20 évesen már itt tartasz. de így meg főleg nem köthetnének beléd,ha a barátodnál töltöd néha az estét.
2012. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
házasodjatok meg úgy ,hogy a srác a szüleidtől kéri meg a kezed elsőnek. Ezután mondhatod nekik ,hogy a házastársi kötelezettségnek teszel eleget. Így régimódiak vagy sem el kell engedjenek.
2012. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Valójában kisegitem őket. Nekem nem kell adniuk se bulira, se cigire, semmire mert van pénzem, + a fizumból adok eleget kajára.

A költözés mondom tervbe van, de nem megszabadulni akarok tölük hanem hogy elfogadják a tényeket.

2012. jún. 3. 13:22
 10/21 A kérdező kommentje:

# 8/9 ma 13:21

Nem fogok férjhez menni csak azért hogy truccoljak a szüleimnek. Azt majd pár év mulva esetleg, de nem most ...

2012. jún. 3. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!