Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan felejthetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan felejthetném el? Ilyen szép lányt nem fogok többet találni

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, nem vagyok túl jóképű, vannak pattanásaim (néha elég sok, sajnos mindent próbáltam de sikertelenül) s a fogaim is ferdén állnak. Összejöttem egy lánnyal aki nagyon jól nézett ki, sok fiú bukott rá. Szal mehetett volna modellnek is. Belsőleg is nagyon rendes volt. Nekem Ő a tökéletes lány (és ahogy vettem észre még sok fiúnak). Sajnos költözök el végleg az országból, többé nem fogunk találkozni. Mind a ketten szeretjük egymást. Azt tudom, hogy kapok majd magamnak barátnőt ha akarok (tudok társalogni a lányokkal) de érzem, hogy még egy ilyen gyönyörű lányt nem fogok kapni ilyen kinézettel (sajnos eleget próbálkoztam de a fogaimmal sincs mit kezdjek, drága a fogszbályzó, meg a pattanások sem akarnak múlni).

Lehet, hogy ha egy belém tudott szeretni, kaphatok egy másikat is? Esetleg azért érzem így mert szeretem? Mi a véleményetek?


2009. aug. 12. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudhatod,nem vagy jos!Pattanasra vegyel szalicilszeszt a patikaban,tuti elmulik.
2009. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha igazán szereted, azon kéne izgulnod, hogy hogy fogod elfelejteni őt...amúgy egyáltalán nem lényeg, hogy tökéletes lányt kapj, bár olyan meg nincs is de...ha szerelmes vagy úgy is tökéletesnek látod a másikat...szerintem.
2009. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

biztos h azért van mert szereted! De ha ő beléd tudott szeretni, akkor másnak is sikerülni fog! Pattanásra keress megoldást, talán sikerül homeós szerekkel is!

Hidd el találsz majd neked valót aki szintén szeretni fog!

sok sikert!

19/L

2009. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kérlek ne mondjatok semmi szert a pattanásokra, mert mindent kipróbáltam. Annyiféle szert próbáltam (nagy részét nőgyógyász írta fel), hogy a múlthéten kijelentettem, hogy többet semmivel nem kenem. Ha így fojtatom a sok lötytől 21 évesen elkezdek ráncosodni.
2009. aug. 12. 22:18
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Én mégis megemlítem a zinreytet. nekem nagyon bevált, énis előtte próbáltam rengeteg mindent, és semmi...meg méregtelenítő tea. A lányra pedig, biztos találsz
2009. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bocsi folytatom véletlen volt, szóval biztos találsz másikat, ha elköltözik ugysem tudsz ellene mit tenni. Sajnálom. Szerintem csak mos megfogott, de nem hinném hogy nagyon szerelmes lennél. de te érzed, de mindent megold az idő, ez nagyon nagy igazság! remélem segitettem!
2009. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Voguelilias ***** válasza:

Nem bántani akarom a kérdezőt de elég furcsa,hogy elvileg szereted a barátnőd de hogy el kell váljatok azon gondolkozol hogy lesz-e még egy ilyen csinos lány? Nem inkább azon kéne, hogy hogy leszel túl rajta ha már végleg muszáj elválnotok? És hidd el találni fogsz tőle jobbat is aki talán életed párja lesz és majd rá fogod mondani ezeket amit a mostanira! Ebben biztos vagyok. És a pattanások elmúlnak idővel de nem hiszem hogy ez problémát fog jelenteni a későbbiekben hiszen találtál már egy számodra gyönyörű lány a pattanásaiddal és az elálló fogakkal EGYÜTT!!!! Csak fel a fejjel és sok sikert a boldoguláshoz egy más helyen!

Rami

2009. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a bátorító szavakat.
2009. aug. 12. 22:26
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
a nőgyógyásznak mi köze a pattanásokhoz? ráadásul srácnál! Ahhoz a bőrgyógyász ért
2009. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én inkább a táplálkozást változtatnám pattanás témában, mint a kenceficét

lány témában pedig, csak nagyon szerelmes vagy...tuti, hogy látsz még olyan lányt, hogy "hűűűű bmeg" és találkozol még olyan kedves aranyos lánnyal, mint még soha

2009. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!