Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy született vesztesnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy született vesztesnek hogy menjen a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy adott vagyok én...:)

Ott kezdem, hogy 176 cm magas vagyok, 74 kg, átlagosan izmos alkat. A felsőtestem karban tartom, ápolom, és edzek rá... Contra itt vannak a rosszak:

A bal első metszőfogam hiányzik, és anonim miatt elárulhatom, hogy azért, mert akárhányszor megszereztem a pénzt rá, mindig közbejött valami... Anyám meglopott, apám elkérte, mert a barátnőjét lecsukták, és a válasz mindig hogy majd visszakapom, etc... Nekem nem volt képem nemet mondani, így odaadtam minden pénzem hónapról hónapra. A szüleim elváltak, apám "nevel" minket, bár hozzá kell tenni, hogy sokat iszik. Én aug végén kezdek egy gyárban, idáig nem volt munkalehetőség. Oda sem akarok foghíjjal menni... De muszáj lesz, mert nem fogom visszakapni azt a nem kis összeget, amit kölcsönöztem... De itt még nincs vége... Van egy fiam, 4 éves idén, és van egy lányom is, akiről nem veszek tudomást, nem is akarok az apja lenni, de perelnek miatta... A gyerekek egy külön történet, de egyiket sem akartam, de behúztak a csőbe...:(

Szóval így hogy találjak párt??? Senki nem akar velem úgy szóba állni... Szerintetek hogy, s miként találjak magam mellé valakit?

23/F


2009. aug. 13. 04:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Hozzátartozik, hogy én is gyakran nyúlok az alkoholhoz, addig sem a saját nyomoromon aggódok... Le vagyok csúszva, de mégis adom az erőset, nem akarok megtörni... Inkább elégedett képet mutatok a többieknek, minthogy azt lássák, ami valójában vagyok...
2009. aug. 13. 04:36
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezdj új életet teljesen feletsd el a sok rosszat !Ha a legtöbb nőbek sikerült párt választani gyerekkel akkor egy fiúnak is fog de a piára ne szokj rá légyszi!Eléggé zavarhat a dolog ha ilyen korán írtál:S
2009. aug. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!A fogadat mindenképp csináltasd meg,mert anélkül olyan párt találsz majd, akinek úgyis jó,ha nem csináltatod meg.

Remélem a meló összejön,mert két gyereked van és apád nevel????

A két gyerekedről pedig gondoskodj a lehetőségeid szerint,mert az nem kifogás,hogy behúztak a csőbe,még ha így is volt.

Először a saját dolgaid rendezd,utána keress párt ,így volna az egyszerűbb.

2009. aug. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Senki nem született vesztes, te csináltál azt magadból. A fogadat megcsináltatod. Ha minden kötél szakad felveszel egy kissebb személyi kölcsönt, amit néhány hónap alatt visszapörgetsz, de csak akkor ha tényleg biztos a melód. A gyerekek... hát igen a legtöbb hülye pasi így jár, erre találtál fel az óvszert. Legalább egy életre megtanultad, hogy nem bízunk a nőkben !!!! Bocsi nem megbántani akartalak. Amíg sugárzik rólad, hogy vesztesnek tartod magad sanszod sincs párt találni. A felfogásodon kell változtatni, az fog látszani kívülről is, és máris flottul megy majd minden. Ha belegondolsz ezek tök banális problémák nem igaz h nem tudod megoldani.
2009. aug. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért vagy lúzer, mert egy gyenge jellemű ember vagy. a pénzt nem is kellett volna megmondanod senkinek...mindenki fizesse a saját hülyeségeit. ennyi. A lányodat miért nem fogadod el? Milyen pasi vagy te?

Mindenkinek csinálsz egy gyereket aztán szar*sz rájuk?

Fasz*a fickó vagy, mondtahatom.

Sztem ne élj nemi életet, vagy köttesd el magadat , akkor legalább nem tudnak csőbe húzni.

Én utálom az ilyen alakokat. Nézz magadba, ne a pohár fenekére.

Lehet lepontozni! N. 25.

2009. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem apám nevel, ebben a formában hamis, csak a családdal élek...:) Szóval testvérek, és ő.

Igen, nem kicsit zavar a dolog, és azt hiszem, megfogadom a tanácsotokat, köszönöm szépen mindenkinek... Ha összejön a munka, költözöm is, nem akarok agglegény maradni...:) Az alkoholról eddig is le akartam szokni, de... Mind1, nem keresek kifogásokat.:)

Kedves utolsó:

A jellemem nem gyenge, sőt! Erősebb, mint a tiéd. Hogy miért? Nincsenek ilyen előítéleteim. Tudod mi, ami a legszánalmasabbá tesz egy "embert"? Hát ez...

Az, hogy a lányomat miért nem fogadom el, maradjon az én dolgom. Senkit nem fogok a "hülyeségeimmel" zaklatni... Meg te lennél az utolsó, akinek bármit is mondanék. Az hogy utálsz, az egyéni szociális problémád, ahogy a véleményed is... Az átlagod tükrözi a válaszaid minőségét... Én már nem pontozlak le, minek? Az átlagod így is pocsék, levonva a konzekvenciát, nem vagy te sem okos, sem pedig segítőkész, csak a sablonos önző birka...

Azért kössz, hogy írtál...

2009. aug. 13. 12:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Eléggé szarban vagy öreg, ha innen sikerül felállnod, akkor megérdemelsz egy jó nőcit. Tanácsokat felesleges adni, mert látod te mi a probléma.
2009. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnállak a családod miatt, de te is tisztában vagy vele, hogy felesleges másokat hibáztatni. A problémákat látod te is, hát hajrá irány az új élet. Mosolyogj bele a tükörbe és irány ismerkedni /de ne kocsmába:P / A gyerekekről csak annyit, hogy nincs olyan hogy "csőbe húztak" egyéjszakás kalandok alkalmával mindig használj óvszert, mert a gyerek még egy dolog ami persze nem elhanyagolható de bármilyen betegséget is összeszedhetsz ami a jelenlegi helyzeteden nem igen javítana. Szóval vállalj felelősséget a tetteidért, higyj magadban és akkor bármit elérhetsz
2009. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Behúztak a csőbe, mi?! Ezért majd a gyerekeidnek nem lesz apja és úgy kell felnőniük, hogy tudomást sem akarsz venni róluk, holott azért jót szexeltél az anyucival annak idején! Egy kis felelősség az kéne! Te csináltál magadból örök fogatlan lúzert, te adtad oda a pénzed másoknak és a saját gyerekedre meg köpködsz! Szép... Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de aki megtagadja a saját vérét, annak nem mondhatok mást.
2009. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!