Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kaptam szülinapi ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kaptam szülinapi ajándékot a barátomtól. Ti hasonló esteben hogy éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés
Itt most egyáltalán nem arról van szó, hogy nagy és drága dolgokat várnék, elég lett volna egy apróság, egy csokor virág, vagy egy doboz bonbon is, vagy egy saját készítésű torta:)..Csak valami gesztus értékű dolog..Tavaly pont szülinapom előtt pár nappal szakítottunk, de még akkor is utánam küldte az ajándéknak szánt nyakláncot postán..Egy évig voltunk külön, de ez a kérdés szempontjából lényegtlen..bő 2 hónapja vagyunk újra együtt, és úgy érzem, most sokkal jobban szeret, mint régen. Mégis semmit nem kaptam, egy "boldog szülinapot" kijelentésen kívül.:( Tényleg nem az érdekel, hogy mit kapok, és mennyi pénzért, csak a figyelmesség hiányzik..Nem tudom, hogyan beszélhetném ezt meg vele, olyan kellemtlen ezt felhozni.. 22/l
2012. nov. 8. 17:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

17:36 Igazad van, finoman rá fogok kérdezni.


17:42 Vettem neki ajándékot, amikor együtt voltunk(tavaly júliusban).Mmondjuk most a legutóbbi szülinapján, még külön voltunk, egyáltalán nem beszéltünk egymással, ennek ellenére írtam neki egy sms-t, de ajándékot ilyen helyzetben nyilván nem vettem)Szóval ilyen téren ez kimaradt, de szerintem ez logikus, akkor már vagy 9 hónapja szinte egyáltalán nem kommunikáltunk.

2012. nov. 8. 17:50
 12/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

bocsi nem olvastam el figyelmesen.

2012. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is csak boldogat kívánnék neki!


Nekem az ex úgy elfelejtette ahogy van a születésnapom. Ha nem szóltam volna előtte, hogy jajj de jó szülinapom lesz majd! - akkor semmit nem ad... Én sem az ajándékot vártam tőle, csak hogy egyáltalán eszébe legyen már legalább az, hogy mikor születtem. 2 év alatt semmiféle dátumot nem jegyzett meg, se a telefonszámot, se a címemet semmit. Na meg egyszer vett nőnapra nekem virágot, mire odaadja szépen, aztán rá 5 percre kb beszólta: de sokba kerülsz... Hát na ezek után nekem nem kell ajándék, ha így kapom! Nem is kértem, csak figyelmességet szerettem volna.

2012. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
17:53, ez tényleg elég paraszt dolog volt tőle..Az ilyen beszólásokkal én is úgy vagyok (ill. lennék), hogy ha ennyire nehezére esik, vagy ilyen nagy teher, akkor inkább ne adjon semmit, minthogy utána a sértő megjehyzéseit halgassam..Mondjuk velünk szerencsére ilyesmi nem fordult elő, remélem nem is fog.
2012. nov. 8. 17:57
 15/17 A kérdező kommentje:
*megyjegyzéseit hallgassam
2012. nov. 8. 17:58
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!


Megertelek, en is ilyen vagyok, mint te. Mi mar negy eve vagyunk egyutt, egyszer se kaptam szulinapomra semmilyen ajandekot, megse hoztam fel neki a temat. En mar vettem neki, sot tortat is csinaltattam...csak azert, mert szeretem. :)

2012. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lehet nem volt pénze. A mai világban ez nem is csoda. Anyutól kérni ajándékra lét, meg milyen ciki már. :D
2012. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!