Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HTony kérdése:

A feleségem alaptalanul féltékeny. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Korunk 40, házasok vaszunk 14 éve.

2012. nov. 9. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha adsz rá okot, vagy szeretsz flörtölgetni, akkor ezen ne csodálkozz. Valószínűleg 14 év házasság sem volt elég a teljes összhangra és nem működik a kölcsönös bizalom köztetek! Bizonyítanod kell, és biztos vagyok benne, hogy megtalálod a módját!
2012. nov. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy ha csak megcsaltad valaha is, szerintem sose gyógyul be a seb teljesen.
2012. nov. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csald meg, hogy ne legyen alaptalan a féltékenysége!
2012. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És mit mond, miért érzi, hogy nem te vagy neki az egyetlen?
2012. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Izé... nem ő az egyetlen neked. 4-es voltam, elnézést!
2012. nov. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szinte semmi nem derül ki a
2012. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szinte semmi nem derül ki a kérdésedből. Nem lehetne kicsit bővebben?

Az én párom is fáltékeny típus. Egy darbig nyigottan tűrtem, nem húztam fel magam rajta. Hisz az ideges akinek félni valója van. Nálunk inkább az segített, h nemigenmvannak pricát dolgaink. Egymás telefonja, fb-ja nem tabu. Így ő nyugodtabb és jóval kevesebbet fétékenykedik.

De ha ez nálatok eddig nem így működött, akkor most hirtelen ne hozakodj elő vele. Mert azt fogja hinni, h kitörülted... Inkább csak hagyd ott a telefont ha kimész nagy WC-re. Vagy felejtsd bejelentkezve a facedet, miközben leszaladsz a boltba.

Erre tuti h megnyugszik.

2012. nov. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Sorry, telóról nyomom és állandóan mellé pötyögök. Most látom csak milyen parasztosra sikeredett a válasz. :-)
2012. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van gyereketek?
2012. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!