Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akar jegyezni!? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar jegyezni!? Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátommal másfél éve vagyok együtt és el akar jegyezni. Vannak akik, azt mondják ez korai és vannak akik biztatnak. Szeretném én is, de jól jönne még néhány vélemény ezzel kapcsolatban.

19/L


2012. nov. 9. 10:07
 1/7 ASOT ***** válasza:
Ahogy gondolja, van aki fél év után eljegyzi a párját, van aki 5-10 év múlva. Van aki meg azért mert nagyon szerelmes aztán almúlik nála és hirtelen szakít...
2012. nov. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
másfél év szerintem már nem korai. Pár hónap után igen. de amugy meg mi köze ehhez másnak????
2012. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ezzel vélemény kell, akkor valamiért bizonytalan vagy és nem akarod te ezt igazán. Ha tiszta szívből szeretnéd, rávágtad volna az igent.
2012. nov. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Csalódi Alex válasza:
Én most fogom karácsonykor megkérni a kezét az asszonynak, mi több mint 4 éve vagyunk együtt.
2012. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mantis religiosa ***** válasza:
Bizony bizony. A harmadiknál hozzászólónál az igazság. Eddig valamennyi lány ismerősöm, mikor megtalálta az igazit, alig várta a pillanatot, hogy igent mondjon. Szerintem se a más véleményével törődj, a Te életed, a Te döntésed.
2012. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez elég sokmindentől függ, neked kell érezni, hogy korai-e még, avagy itt van-e már az ideje.

Én 19 évesen, az előző kapcsolatomban korainak éreztem és nem is álltunk olyan biztos lábakon, hogy igent mondjak. Most 22 évesen, a jelenlegi szintén másfél éves kapcsolatomban még mindig korainak érzem, mindketten tanulunk, nem tudjuk eltartani magunkat, nincs semmink, számomra pedig a lánykérés már azt jelenti, hogy hamarosan kezdhetjük szervezni az esküvőt. Ergo én még most is nemet mondanék, mert a körülmények ezt nem tennék lehetővé. Ettől függetlenül és gyűrű nélkül is imádom a páromat. :) Majd mindennek eljön az ideje.

2012. nov. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, korai. Azért is, mert csak 19 éves vagy, meg azért is, mert még csak másfél éve vagytok együtt.
2012. nov. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!