Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónap után megint találkozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap után megint találkozok azzl a sráccal aki nagyon tetszik ö mások szerinte bunkó ám én észrevettem az udvariasságát és néha a tekintetét is. Hogy kell kezelni az ilyen srácokat? Fiuk válaszát is várom.

Figyelt kérdés
.Nála csak élőben a cselekedeteimmel és viselkedésemmel jutnék valamire (semmi msn net sms-el nem) ő az afajta kivülröl keményám belülröl.
2009. aug. 13. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy a pasikat szoktad. Legyél önmagad. Nem kell a mások véleményére adni ha veled nem bunkó.
2009. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen mondjuk ahogy más lányokkal sem úgy velem sem beszélt a buliban.de mégis éreztem valamit.
2009. aug. 13. 11:21
 3/10 A kérdező kommentje:
a buliban adjak jeleket h nekem tetszik iylen kiseeb fajta vissza fogott jelekre gondolok,vagy ne.és ha igen h??
2009. aug. 13. 11:24
 4/10 anonim ***** válasza:

szia!

elmesélem az én sztorimat. jártam egy olyan sráccal,akit a közvélemény egy hatalmas bunkónak tartott,de én is mindig mondtam másoknak,hogy nem,ő nem olyan,tud udvarias is lenni,blabla. ez addig így is volt,amíg jártunk,míg végül otthagyott engem,minden szó nélkül,és az összes ismerősömnek azt mondta,hogy nem is akart velem járni,csak hirtelen kellett vki (nekem azt mondta h már 2 éve kinézett magának)

azóta kibékültünk,viszont azóta is vannak bunkó húzásai velem,egyáltalán nem udvarias.

szóval ebből azt akarom kihozni,hogyha esetleg szakításra kerülne a sor,szerintem ő sem kegyelmezne veled,mert egyszerűen fontosabb a büszkesége az ilyen fiúknak,mint a saját érzései.

persze nem mindenki ilyen,csak elmondtam velem hogy esett az eset.

sok sikert!

2009. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11:39-es vagyok, amúgy hozzáteszem,hogy azért hagyott ott,mert nem voltam olyan mint a volt nője. és nem volt képes megmondani.
2009. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tehát azt mondod h végül a büszkeséges majd fontosabb lesz...értem és köszi...és még valami szerinted ha találkozok vele most majd a buliba adjam tudatára h tetszik ilyen kisebb fajta jelekkel ? vagy ne? és ha igen akkor hogy h ne vigyem azé túlzásba?
2009. aug. 13. 11:57
 7/10 anonim ***** válasza:

hát szerintem semmiképpen ne legyél egyértelmű.legyen benned titokzatosság,hogy meg akarjon ismerni mégjobban,és lássa,hogy nem adod könnyen magad. legyél kihívás,érted? :)

amúgy nem azt mondom,hogy a Te kiszemelted is ilyen ember,mint az enyém volt,csak tudod ha valakinek nagy a szája,akkor vmiért nagy a szája,ha érted mire gondolok :) /nem hajlandó megalázkodni mások kedvéért/

2009. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem.am mellékesen rájöttem h ez nem az fajta bunkó ember,hanem ezzel takaródzik a külvilág elöl.úgy értem annyira egy kis meg szeppent fiu volt egy pillanatra:D nagyon oda vagyok érte....igazad van mindenben:D de valamit kellen tennem ott h kiváncsi legyen rám következöleg is nem??:S
2009. aug. 13. 12:13
 9/10 anonim ***** válasza:
mosolygás :) a mosoly megold minden ;)
2009. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

így van az mindig bejött:D

nagyon aranyos vagy:D köszi:D

már csak a a kérdés h bejövök e neki??:D

2009. aug. 13. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!