Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltem a barátnőmet a pasijátó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltem a barátnőmet a pasijától! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy hónappal ezelőtt összejött egy pasival(19). Én tényleg nagyon örültem a barátnőmnek (16), hogy végre talált magának valakit, hisz nem volt még neki párkapcsolata. Aztán végül bemutatta nekem. Hát egyáltalán nem volt szimpatikus...a viselkedése, a gondolkodása mind egyszerűen annyira irritáló volt, hogy legszívesebben egyből ott hagytam volna. De tudtam, hogy a barátnőmnek ez fontos, így vágtam a jópofát (mai napig is) és befogtam a szám. De nem is ez számít hanem az, hogy ez a pasi annyira befolyásolja a barátnőmet, hogy az már szinte idegtépő.

Mindenre ráveszi, főleg szexuális téren. Olyat is megcsinál neki a barátnőm amitől állítása szerint undorodik sőt nem is szeretné de aztán mégis beadja a derekát neki. Nagyon ki vagyok ez miatt akadva. Kicsit úgy érzem, mintha a barátnőm nem is számítana ennek a pasinak, hisz szinte már olyan mintha uralkodni próbálna felette. És ez az állandó sietség nála..áhh mintha csak arra kellene neki.

Szerintem a barátnőm ennél a bunkó, erőszakos pasinál sokkal jobbat érdemelne! Mit csináljak?

Mondjam a szemébe? De akkor tudom, hogy megharagszik rám azt meg nem akarom!

Ti mit tennétek a helyemben?



2012. nov. 9. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele finoman, ha alátámasztod minden állításod rendesen, akkor hinni fog neked. (Vagyis hát kéne neki..) Mondjuk a mai napig nem értem miért jönnek össze a nők ilyen parasztokkal.
2012. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő dolguk,ne avatkozz bele,majd rájön a barátnőd is elöbb-utobb,ha szólsz neki,rád fog haragudni,hogy irigykedsz meg stb.. Amúgy meg lehet tök jól elvannak szexben is,csak Te látod rosszul,és a barátnőd is élvezi azért csinálja,csak még neked sem meri bevallani,mert tudja,hogy te elitélnéd,vagy neked undoritó.Ugyhogy ne foglallkozz velük.
2012. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit ide leírtál, azt elmondhatod neki is. Nyugodtan, értelmesen. Ha esetleg ő dühös lesz, vagy felcsattan, akkor is maradj nyugodt.
2012. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elmondod neki->barátnőd berág->te bocsánatot kérsz->mennek tovább a dolgok->barátnőd koppan. Erre tennék.
2012. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is ezt kéne tennem. De félek. Nem akarom, hogy ez miatt megromoljon a barátságunk.

De ez a pasi...hát igen nem akartam rá ezt a jelzőt használni de tényleg egy t*hó paraszt! Fuhh...én nem csak én vagyok ezen a véleményem.

2012. nov. 9. 20:58
 6/8 A kérdező kommentje:

2# válaszoló.

De nem tudok nem foglalkozni vele! Annyira félek, hogy csak kihasználja ez a szemét. A másik meg ha élvezné, akkor meg minek panaszkodna nekem?

2012. nov. 9. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Az a baj,ha elmondod neki,hogy ugyis te fogsz kijönni az egészből sz.rul.Panaszkodik,elöbb irtam miért.Ha annyira sz.r lenne neki,tuti nem csinálná,hidd el,annyira nem hiszem,hogy szerelmes.Barátnőd szülei ismerik a csávót,bemutatta már,ha nem kérdezd meg tőle mikor fogja,vagy mesélj a szüleinek,hogy új pasija van,meg milyen jól elvannak,azok tuti lekoptatják.De szerintem ugy érzem,kicsit túlreagálod,nem lehet,hogy van benned egy kis féltékenység,mert neked nincs pasid,akivel jól érezhetnéd magad?
2012. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ahh valahogy sejtettem, hogy ezzel fog vki jönni. Nem nem vagyok féltékeny, egyszerűen csak aggódom érte. A barátnőjeként én csak szeretném megvédeni.

Azt meg, hogy valójában élvezi e abban nem igen vagyok biztos de néha nekem is olyan mintha nem is lennének szerelmesek. De ebbe inkább nem mennék bele.

A lényeg,hogy nem szeretném Őt megbántani, hisz Ő van ezzel a pasival nem én. A szüleit meg ebbe nem szeretném beavatni. Egyenlőre ezt csak én meg még pár közös barátnőnk gondolja úgy, hogy ez a kapcsolat egyáltalán nem jó...de majd meglátjuk mi lesz. Köszönöm a válaszod.

2012. nov. 9. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!