Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége mindennek vagy lesz folytatás?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy teljesen hétköznapi helyzetben egy pasival, aki már elsőre nagyon bejött. Többször összefutottunk hétköznapi ügyek miatt.Teljesen zavarban voltunk mindketten minden találkozás alkalmával. Egyértelmű volt, hogy kölcsönösen bejövünk egymásnak. Amikor végleg elváltak útjaink egy pár hét után új találkozást kezdeményeztem, amire ő rögtön igent mondott. Amikor újra találkoztunk akkor én elmondtam neki, hogy nagyon bejön nekem, és ő is egyértelműen tudtomra adta, hogy én is neki. Mivel mindketten párkapcsolatban élünk sajnos nem lehet közös jövőnk. Ezt mindketten tudjuk, és ezen a találkozáson végig ezen szenvedtünk. Végül elbúcsuztunk egymástól, de ő teljesen össze volt törve. Volt köztünk csók. Én mondtam neki h töbször nem fogom keresni, amire ő akkor nem reagált semmit, nem mondta azt, hogy ő sem fog keresni.


Szerintetek fel fog hívni? Vagy lesz annyira erős, hogy nem... Ő azt mondta, hogy boldog a párjával, de mégis találkozott velem újra... És vajon szexet vagy szerelmet akarhat?


2012. nov. 9. 21:06
 1/4 TOMAtm ***** válasza:

nem mindegy?azt mondtad nem keresed és valószínű ő sem fog ha nem egy gerinctelen féreg.

jellemző...van időd agyalni,remélem a párodnak is elmondod ezeket a dilemmáidat.

2012. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindketten megcsaltátok a párotok, gratula. Minek van párotok egyáltalán?
2012. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ASOT ***** válasza:

ha jól éreznéd magad a kapcsolatodban és boldog lennél akkor ez nem érdekelne téged.

De ez nem így van....


Minek vagy egyáltalán a pároddal? mert nincs jobb? vagy lusta vagy új kapcsolatot kezdeni? vagy megszokás?

2012. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nem akarod keresni és nincs jövője akkor minek kattogsz ezen??

igaz az előző ha boldog lennél a kapcsolatodba eszedbe se jutna semmi ilyesmi

2012. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!