Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hanyagol a barátom. Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyagol a barátom. Bővebben lent, binyolult helyzet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

én 18vagyok, ő 22. Még suliba járok, neki lovardája van, amelyet a testévérével közösen vezet.

A probléma az, hogy annak ellenére, hogy 5percre lakunk egymástól és nekem nyáron gyakorlatilag bármikor lenne időm találkozni, egyre ritkábban látjuk egymást. Egy héten kb 2-3szor megyek fel a lovardába, de mindig dolga van és általában a találkozásaink annyiból állnak, hogy segítek neki valamiben, vagy váltunk 1-2szót és már mennie is kell.

Esténként fáradt, a szex is ritkult, többször belealudt már az előjátékba. Én megértem, hogy fáradt, de kezd nagyon bántani ez a helyzet. Szeretem, nem akarok szakítani vele, de így nem fogom kibírni mellette.

Értéktelennek is érzem magam, a barátnőim napokat töltenek együtt a barátjukkal és eljárnak együtt szórakozni, de nálunk ilyen már hónapok óta nem volt.

Mostanában egyre többet is veszekszünk, mert hiába próbáltam megbeszélni vele, hogy próbáljon legalább heti egyszer 1-2 órácska időt szakítani rám, ő mindig azt mondta, hogy nagyon sok munkája van és nem engedheti meg magának, hogy alkalmazzon valakit.

5kor kel és este 9ig dolgozik, szerintem ez így nem normális.

Mit gondoltok, mit tegyek?


2010. jún. 2. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
xD 1.:D:D:D:D:D:D:D
2010. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szüneteltessétek a kapcsolatot, amíg nem lesz több ideje. Gyakorlatilag így sincs barátod.
2010. jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
első, kösz a nagyon "értelmes" választ.
2010. jún. 2. 13:12
 4/12 A kérdező kommentje:
hát igazad van, de már nem tudom, mire számítsak. Meg sem próbálja másra bízni a munkát, pedig szinte napona mondja, hogy ne haragudjak amiért ilyen kevés ideje van. nem akarom elveszíteni, de ma is csak veszekedtünk, mert úgy volt, hogy felmegyek, de egy órája hívott, hogy el kell mennie valahová:(
2010. jún. 2. 13:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd ő már dolgozik és te suliba jársz. Két külön világ az egész. Inkább neked kellene megértőbbnek lenned. Mit vársz mikor reggeltől estig dolgozik? Ez nem olyan, hogy nem akar veled lenni vagy ilyesmi hanem ez a dolga és a pénz nem a fákon nő hogy csak leszedd onnan. Ha majd neked is dolgoznod kell megérted hogy nem lehet csak úgy rábízni a munkát valakire hogy csináld meg helyettem mert én szórakozni akarok. Persze néha működik de sokszor -pláne egy vállalkozásnál- nem.


Szóval csak azt tudom hogy ha ez neked nem megy így akkor keríts magadnak olyat aki nem dolgozik vagy legalábbis olyan munkakörben van hogy rád is van ideje. Azért jól gondold meg a döntésed mert szerintem a barátod is próbálkozik úgy ahogy tud és ahogy a lehetőségek engedik (nem biztos de én próbálkoznék) és lehet hogy később lesz még változás. A döntés rajtad áll.

2010. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
sajnos így nem marad meg egy kapcsolat sem.((( keress jobbat:S
2010. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

utolsónak: tudom, gondolkodtam azon, hogy elhagyom és mást keresek, de nagyon szeretem, még senkihez nem ragaszkodtam ennyire, nem tudnám elképzelni nélküle az életem:(

13:45-ös: tudom, hogy mindenkinek nehéz és azt is értem, hogy a munka meg a pénz az első. Ezt eddig is elfogadtam, sőt, ha tudok segítek neki. A vállalkozást a tesójával együtt indították és bár a tesójának sincs kevesebb munkája, mégis mindig meg tudja úgy oldani, hogy legyen ideje a barátnőjével lenni, hétvégén kettesben el szoktak járni helyekre.

Én csak annyit kértem a barátomtól, hogy heti egyszer legyen egy órácskája, az sem baj ha azalatt felmegyünk a szobájába és alszunk, mert állandóan fáradt, de legalább érezzem, hogy van barátom. Mert így sokszor olyan, mintha teljesen egyedül lennék.

azt pedig még nem vettem észre, hogy próbálkozna, mert már volt olyan, hogy más felajánlotta h megcsinál helyette vmit, mert én ott voltam, de akkor sem élt a lehetőséggel, hanem ment s nekiállt valami másnak, ami simán ráért volna.

Nem akarok szakítani vele, de nem tudom mi lesz így.

2010. jún. 2. 13:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy tényleg fáradt és sok a dolga, de nagyon sok férfi halogatja a szakítást, és csak állandóan "fáradt" a nővel találkozni. Nem tudom nálatok mi a helyzet, de ezt a szitut csak a nő tuja megoldani azzal, hogy észre veszi magát, és szünetet tart... komolyan.


Ha nincs egy órája amit veled tölt hetente, akkor inkább az a helyzet hogy nem akarja a kapcsolatot, bármit is mond. csak nem akar téged megbántani és nem akar fájdalmat okozni. én így látom.


31/N

2010. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

és ha besegítesz neki?...figyelj...szereted...szeret...állandoan bocsánatot kér tőled emiatt...és dolgozik...

ha az én párom ilyen lenne biztos nem haragudnék...inkább a kedvébe járnék munka után...nehéz neked megértem...de legalább nem haverok meg ps3 miatt hanyagol..hanem mert reggeltől vakulásig dolgozik...segits neki...hidd el jol fog esni hagy besegitesz a lovardába...aztán beszéljétek meg, hogy vasárnap vagy szombat este hamarabb abbahagyja...vagy alkalmanként..és a tesoja marad tovább...

2010. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat... minden délután besegítek neki és a tesójának is néha.

vakációban reggel 7től este 8ig is maradok, ha tudok segíteni. A tesója nem vállal el helyette semmit, mert eléggé egy önző alak.

Ne értsétek félre, én örülök, hogy a párom nem ijed meg a munkától és mindenhez ért, de az h "munka után" a kedvében járjak kb annyi, h amikor nála alszom megvetem az ágyat, mert azonnal bealszik. Mondjuk mindig mondom neki, hogy aludjon csak, nekem nembaj, elég, ha mellette alhatok, mert fáradt, de sokszor gondolkodom azon, hogy ez így nem mehet tovább.

Így neki sincs élete és ez bántja is... el akart végezni egy tanfolyamot, de egyszerűen nem volt ideje bejárni vizsgákra... ez így lehetetlen.

2010. jún. 4. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!