Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni valakit gyorsan ha még vannak érzelmeink?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Én egy olyan kapcsolatban vagyok, (függőség?) nem is tudom, mindegy minek titulálom, az a lényeg és a baj, hogy eddig sehogyan sem sikerült hosszú távon kibírnom azt,hogy elfelejtsem, ne hiányozzon, nem tudtam még teljesen lezárni,valami hülyeség mindig beugrott,olyan amit nem szabadott volna megtennem,és folytattam tovább. Újra kibékültem vele akkor is amikor tudtam,hogy nem szabadna,és reménykedtem biztos valami hülye csodában vagy a fene se tudja.... Miért nem sikerül végleg kiszállnom ebből az egészből? Mi kell hozzá? Mit kellene tennem? Amikor Én azt szeretném, hogy most már valóban vége legyen. Ez a karma? Nem Én dönthetem el hogy mikor legyen vége? Már nem is tudom mire gondoljak? Mindig vissza esem! Nagyon nehéz bármit is kitalálok!

2012. nov. 10. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok segíteni, de van egy hasonló kérdés, ott talán megválaszolják/megválaszolták: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__36..
2012. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Őőő... miről van szó pontosan?
2012. nov. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!