Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményeket, gondolatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket, gondolatokat, tanácsokat kérnék! A fiú-lány viszonyulás ezen részét nem egészen értem. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Próbálom a problémámat érthetően megfogalmazni, remélem érthetően sikerül, és minél jobb válaszokat kapok rá. :) Szóval sosem fogom azt megérteni, hogy a többrevaló, aranyos, szép, okos lányok valamiért mindig egy bunkó, paraszt, beképzelt pasival "büszkélkedhetnek". A legszomorúbb az egészben, hogy komolyan egy olyan lányról van szó, aki felfogja, hogy milyen barátja van, de valamiért mégis "szereti", és kitart mellette (már lassan fél éve). A lánnyal nagyon jóban vagyok, legjobb barátjának tekint, ezért igen jó belátásom van a kapcsolatukba. Ami mégjobban felcsesz, hogy látom mit kéne a csávónak változtatnia, és mire lenne a lánynak szüksége! Rengetegszer szokott sírni miatta, többnyire én szoktam neki tanácsokat adni, hogy hogyan kezelje a gyereket.. Szóval egyszerűen nem értem, hogy hol van ilyenkor az igazság? Miért ezek a taplók kapják az ilyen lányokat? Mások már szinte engem biztatnak, hogy milyen aranyos, szép lány ez a ... Mondom tudom, csak barátja van, aki egy fasz. Erre az a válasz, hogy csak fél éves, tessék ráhajtani.

Ti mit tennétek a helyemben, hogy fogjátok fel az egészet? Ha meg tudnám neki adni, amit a mostani barátja nem, és tényleg tudnám szeretni, akkor hagyjam az erkölcsösséget, és mondjam meg neki ezeket?

Köszi a válaszokat!


2012. nov. 10. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert a lányok csak a külsőt nézik, ilyenek h kedvesség, intelligencia, udvariasság, egyáltalán nem számítanak nekik.
2012. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyan nők, akik még akkor sem hagyják ott a palijukat, mikor az már rendszeres bántalmazza őket fizikailag is.

Úgy gondolom, hogy ki kellene fejezned a vonzalmad, de nem csak szavakkal, hanem tettekkel is. Ha nem esik le neki, hogy váltania kellene, akkor megérdemli a sorsát.

2012. nov. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen nők, igen, de szerintem te keress inkább olyan lányt, akinek számít a kedvesség, udvariasság. Ne válj te is a bunkó fiúvá, mert egyre kevesebb normális fiú is van, nem csak lány.


Egyébként nem mindenki ilyen.. pl. rossz szemmel néznek rám egyes "menő" emberek, mert a párom olyan 4 cm-rel alacsonyabb nálam (én vagyok a lány). Engem ez k.rvára nem érdekel, mert ő megadja azt a törődést, amit a fiúnak kell adni egy lánynak, és pont nem érdekel, ha egy picivel alacsonyabb tálam, mert számomra ő a tökéletes.


Nem is kevés ilyen lány van, akinek nem külső számít, de szerintem, ha a "kiszemelted" az ilyen pasikat szereti, akik a porba alázzák, sajnos nem tudsz mit tenni, de az bizonyos, hogy még nagyobb csapás lenne számára, hogyha te is ilyenné válnál, mert akkor nem tudna kire támaszkodni a nehezebb napokon. Talán egy nap rájön, hogy ott kéne hagyni a bunkó pasiját..


L/18

2012. nov. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem írtad a korát!Lehet ez az első kapcsolata a sráccal és szerelmes!Biztosan ragaszkodik hozzá és reménykedik abban hogy a barátja idővel megváltozik..de elárulom hogy nem fog!Úgyhogy legyél szépen türelmes és várd meg amíg a lány kiszeret belőle mert hogy előbb utóbb az lesz!Lehet hogy már csak hetek de az is lehet hogy még hónapok és évek vannak hátra mire végleg szakítanak!Addig te is próbálj meg összejönni valakivel ne csak lelki szemetesláda legyél , hanem érezd jól magad mással!És a srác miatt meg ne idegeskedj a csaj ilyen virágot szakított hát akkor szagolja addig amíg lelkileg bírja...
2012. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17 éves a lány, én 18. Nem ez az első kapcsolata, volt már neki egy komolyabb. Egyébként nem hiszem, hogy ebben olyan sokat számítana a kor, lehet, hogy egy 18 éves néha jobban látja a helyzetet, mint mondjuk egy 30-as. És biztos vagyok benne, hogy ő van ezen az agyi szinten. :)
2012. nov. 10. 12:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg csak szimplán szereti hát idővel ha a srác ilyen zakkant majd kiszeret belőle...
2012. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha 17 éves, akkor nem lehetett komoly kapcsolata. Még most is gyerek, pár éve meg még kicsi gyerek volt.

Bizonyos dolgokat meg kell tapasztalni. Lehet az ember nagyon okos, ez semmit sem ér. Idősebb korban, néhány szakítással a háta mögött jobban látja az ember, hogy érdemes-e folytatni egy kapcsolatot. Vagyis könnyebben szakít. Viszont a fél év még a 30-asoknak is próbaidőnek számít.

2012. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem lehet hogy a lány túlságosan imád ahhoz hogy csalódj, és nem akarja azt hogy elromoljon a barátságotok? és nem lehet hogy szereti a barátját nagyon, és mint minden párkapcsolatban vannak veszekedések? és nem lehet az hogy az előző kapcsolata is a legjobb barátjával volt egy hosszú barátság után, és nem akarja hogy úgy végződjön a ti kapcsolatotok ahogyan az végződött, mert nem akarja hogy szenvedjen hogy nem csak a szerelmét hanem a legjobb barátját is elveszítette?? én úgy gondolom, hogy a lány nagyon érzékeny típus és valószínűleg tudna szenvedni miattad, és mivel 18 éves vagy gondolom érettségi tovább tanulás.. a lány szerintem csak fél, hogy elveszít.
2012. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!