Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy furcsa 15 éves lány kérne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy furcsa 15 éves lány kérne véleményeket magáról. Mivel nem tudok kiigazodni magamon (másokon annál jobban). Van valami baj velem? Ha igen mi?

Figyelt kérdés

még soha nem jártam senkivel és nem voltam szerelmes pedig lett volna jópár alkalom de senkit nem engedek magamhoz közel ilyen téren.azt hiszem a bizalomhiány az egyik legnagyobb oka.a barátaim akiknek gyakran van valaki bolondnak tartanak hogy mindenkinek nemet mondok és lassan aggódnak a ,,szerelmi életem,, miatt.viszont nagyon szeretek fiúkkal barátkozni de szinte mindig félreértik de leszögezem hogy semmit sem akarok.

arra lennék kíváncsi hogy van-e velem valami baj és hogy ez változhat-e a jövőben?(arra gondolok ho lehet ho még nem találkoztam olyannal) ha további infó kell a téma kivesézéséhez:) adok.előre is köszi


2009. aug. 18. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

nincsbaj szerintem, fiatal vagy még és érzelmileg éretlen:)

majd eljön a te idöd és találsz olyan srácot akit magadhoz engedsz nyugi

2009. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs veled, csak még nem vagy lelkileg érett a szerelemhez...Egyébként nincs olyan barátod, anyud, v. valaki akivel tudnál beszélgetni ezekről?
2009. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ezzel semmi probléma !

nehogymár 15 évesen azzal legyen baj h nem találtad még meg a szerelmed..

legalább nem vagy egy nagy ####a mint a többi mostani 14-15

sőtt akár már a 13 éves korosztályt is annak lehet vélni

később ez majd máshogy fog elsülni hidd el

és megtalálod azt akivel igazán jol kijössz

2009. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ilyesmi van...:S Most is udvarolnak vagy hárman, és hozzáteszem, hogy jól is néznek ki, de nekem úgy érzem még nem jött el az időm... Meg nekem magas a mércém, és ez a baj (vagy nem baj?) Dehát mit tegyek, ha nem tudom szeretni... Magamat verném csak át :S
2009. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2.kommentelő: Én a szüleimmel soha nem tudtam,és nem is akartam megbeszélni nagyon eddigi ilyen téren való tapasztalataim (persze tudták,h barátnőm meg de mélyebben nem meséltem semmit) ugyanis ők egy elég más generációban nőttek fel és a mostani világról -pontosan a kamaszkorról- elég eltérő rálátásuk van, így egyes dolgokat is máshogy értelmeznek és bírálnak el.
2009. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

anyával nagyon jól kijövök de más kívülállók véleménye is érdekelt:)köszönöm

és szerintem is ráérek most pillanatnyilag a tanulás foglalkoztat leginkább csak a barátnőim ültetnének bogarat a fülembe.és ezért

2009. aug. 18. 20:53
 7/16 A kérdező kommentje:
4.kommentelő pontosan nekem is magas a mércém és teljesen igaz amit írtál de a nagy mérce legyen a legkissebb gondunk!:)
2009. aug. 18. 20:58
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne félj ami késik nem múlik, másik mondás eljön mindennek az ideje mint a szalmakalapnak. Szerintem(ez egy fiu véleménye) jobb is ha tartod a mércét, és nem mondassz le a női büszkeségedről azért hogy a mai divatnak eleget tegyél.
2009. aug. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Negyedik vagyok. A sok csalódás után rájöttem, hogy ezer meg ezer más dolog is van a pasizáson kívül ;) Eddig úgy érzem elég vagyok még egymagamnak... :) Ja, és ez a "ami késik nem múlik" mondás mottójánál maradok. ;)
2009. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

szerintem azért az is rendesen benne van hogy láttam a barátnőim rossz tapasztalatait.elvette a kedvem de egyáltalán nem bánom most még szinte minden fontosabb:)

köszi a megerősítést

2009. aug. 19. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!