Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyitsam be a barátomnak hogy szeretem és nem akarom elvesziteni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehezen... Ha menni akar, hadd menjen...

Az a helyzet, jobb, ha megy, mintha megcsalna.

2012. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit tettél? mért kell bizonyitani? Kicsit több info kéne.
2012. nov. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem..nem az van hogy szakitani akar mert már nem akar velem lenni(erre többször is célzott hogy ő úgy nem lenne boldogabb ha szakitanánk és aztakarja hogy megoldódjon).csúnyán össze vesztünk.Csak ezt nekem kell most megoldanom mert én rontottam el.megcsalásról nincs szó.Az a kérdésem hogy tudnám bebizonyitani hogy szeretem?Tettekben..vagy akárhogy.
2012. nov. 10. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Leginkább mond el neki, amit érzel. Hogy megbántad, stb. stb. Légy őszinte, de ne nyálazd túl. Kerek perec mond meg neki, hogy hülye voltál, sajnálod, de ezt és ezt jelenti neked. A közeljövőben meg egyszerűen éreztesd vele, hogy bízol benne, szereted. Vigyél neki a kedvenc söréből, vagy sütijéből csak úgy. Ne túlozz, sok kicsi sokra megy!!! Tapasztalat!
2012. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:)
2012. nov. 10. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!