Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem nézi a nőket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nézi a nőket az utcán, és ez engem nagyon zavar. Más nőket is idegesít ez?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 17:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%

Ha tényleg szeret és Te is szívedből szereted akkor nincs baj.

DE ezt beszéld meg vele ,és ne úgy hogy a nyakának ugrasz mert nézelődött hanem ,hogy ez téged zavar. Nekem is voltak hasonló problémáim de az ilyen módszer segített! Remélem neked is segít!

2012. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hűséget fogadtam, nem vakságot, néha akkora hülyeség! Senki nem vak, mindenki meglátja, ha valaki szép, de ha feltűnően bámulja, az egy teljesen más kérdés. Nekem is kellemetlen, ha engem megbámul valaki, aki a párjával van, hát még neki. Különbséget kell tenni normális emberi reakció (nagyon szép valaki, ezért megakad rajta a tekintetem pár pillanatra) és a bunkóság (folyamatosan gúvasztom rá a szemem és csorgatom a nyálam) közt.
2012. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
3%
jaajjj nézni hadd nézze már! attól h megtetszik neki vmi csaj segge attól még téged szeret (ha szeret) és nem csalna meg (ha szeret).
2012. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi hisztis liba van itt...

Hölgyeim!

Azért nézzük meg a nőket, mert van szemünk.

Ti is megnézitek a jó pasikat az utcán, nem kell vetíteni.

Sőt. Ti is megnézitek a nőket is!

2012. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézegeti a fene a "jó" pasikat az utcán. :D Van, akit nézegessek, nála jobb pasi nem kell. :D Én a feltűnően randákat szoktam megnézni. Oda kell figyelnem, hogy ne bámuljam szegényeket.
2012. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Vaksági fogadalmat ne kössenek a férfiak?Naív nők.
2012. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebben úgysem lesz soha egyetértés. Az meg hülyeség, hogy "minden férfi" vagy "minden nő" így és így csinálja és ezt és ezt érzi. Nem vagyunk egyformák és főleg nem ismerünk mindenkit és így nem is tehetünk ilyen kijelentéseket. El kell fogadnunk, hogy vannak olyan kapcsolatok, mint a miénk, ahol inkább egymásban gyönyörködnek és másokra legfeljebb futó pillantást vetnek és vannak, ahol másokban is gyönyörködnek rendesen. Ki hogy érzi, kinek mi fér bele és mindenekelőtt: kinek mire van igénye. A hűséget nem feltétlenül ez befolyásolja, viszont az elgondolkoztató, ha valaki akkor is feltűnően, leplezetlenül bámulja, vetkőzteti a szemével a másik neműeket az utcán, ha tudja, hogy ez a párjának kimondva, vagy kimondatlanul rosszulesik.
2012. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
13%
Ha zavar, hagyd ott. Ja, hogy az téged anyagilag megviselne. xDDDDDDDDD
2012. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
4%
Egy extra csinos/szép lányt még én is megnézek nő létemre,pedig nem vonzódom a lányokhoz,csak ha tetszik mit "jelenség" megnézem,pl mit egy szép festményt...Akkor a férjem naná,hogy megnézi,nincs ezzel semmi baj.
2012. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Igen engem is nagyon zavar, különösen ha tini lányokat bámul meg.

Undorító nagyon utálom.

2020. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!