Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy segítségre lenne szüksége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy segítségre lenne szükségem! Hogyan cselekedjek helyesen? Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítsègre lenne szüksègem az exem visszahódításában! Fèl èvig voltunk együtt, mindig nagyon jól èreztük magunkat egymás társaságába! Egy hete azt mondta, hogy már nem szeret ès szakítani akar! Tegnap ráírtam, egy hèt után, hogy hiányzik nekem! Azt mondta èn is neki! Azt akarta mesèljek neki mi van velem mert fontos vagyok neki! Vissza akarom hódítani! Mit csináljak most? Nagyon szeretem őt! Segítsetek kèrlek!
2012. nov. 11. 09:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem szeret! Mindent elmondott ezzel! Akkor hagyd őt és ne harcolj érte! Ha te tényleg szereted, akkor bele törődsz a döntésébe, ha az első sorban tartod az ő boldogságát!
2012. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!