Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meg bocsajtanátok neki? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg bocsajtanátok neki? A barátom mostmár nagyon játsza az eszét, nem hiszem, hogy tovabb birom, mert nagyon elegem van

Figyelt kérdés

Jo régota együtt vagyunk,pár honapja meghalt a baratom apukája,előtte pár éve pedig az édes testvére:(

A szitu az,hogy amiota meghalt az apukaja is ,nagyon játsza az eszét a baratom.Folyton csak sértegett,megaláz,rosszul bánik velem,csak a barataihoz kedves,nagy ritka az ,amikor kedves hozza.Ugy voltam vele egy ideig,hogy türelmes leszek vele,mert,megértésre van szüksége stb..de tegnapi utan en mar nem vagyok benne biztos,hogy vele akarok lenni.Szülinapon voltunk és amig oda nem ertunk a baratom sértegetett,hogy egy majom vagyok,meg idiota ,majdnem sirtam,amikor odaértünk,akkor ivott és elakart menni a szülinaprol én meg ck annyitt mondtam ,h én maradni szeretnék ő pedig mindenki elott ugy meg szoritotta a kezem,hogy könybe szaladtak a szemeim,tiszta hangbol orditott rám,még szerencse,h szolt a zene,és olyanokat mondott,ha nem mék ki vele meg beszelni ,végig huz a padlon és felpofoz mindenki előtt,meg ,ha nem iszok alkoholt most,sose többett nem fogok,,kimentem vele,és amikor jöttunk vissza nem arra mentem amerre ő ,mert sokan voltak,hanem kikerültem egy asztalt és oda jött megint meg szoritotta a kezem legalabb 2 percig szoritotta és orditott és nagyon csunya szavakat hasznalt,és kikellett mennem,hogy ujbol bemennyek utana.Ma pedig azt mondja,h en voltam ezekert a hibas,mert en ott akartam maradni nem akartam vele menni:(


2012. nov. 11. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hülye f*szfej hagyd ot és keress

egy emberi lénynek nevezhető hapsit aki

Szeret is .... Ha nem hagyod ott, előbb

utòbb meg fog verni. Stb

2012. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Érthető kedves kérdező hogy bizonyára megviselték a történtek. Azért nem semmi dolog hogyha az ember zsinórba két hozzátartozóját is elveszti. Még az acélidegzetűeket is megtöri az ilyen vagy ehez hasonló trauma. Bizonyára a felgyülemlett feszültség ami okozhatja a düh rohamait, amik a leírtak alapján , már nem csak téged és őt érintik. Ha már egy közösségben is képes ezt előadni , most gondolhatunk bármilyen rendezvényre. Érdemes lenne felkeresni egy szakembert !! Nem lehet halogatni mert csak rosszabb lesz.
2012. nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban szereted akkor egy jó pszichológus segítségével van rá esély hogy javuljon a helyzet, de ha úgy gondolod már nincs értelme és túlságosan téged is megviselt a viselkedése, akkor valóban fel merülhet a szakítás lehetősége.
2012. nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nagy trauma érte, de az nem ok arra, hogy erőszakoskodjon veled! Ha a barátaival tud normálisan viselkedni, akkor a párjával, akit elvileg a világon mindennél jobban szeret miért nem?

Esetleg annyit hozzátennék, hogy lehet nem kellene buliznia és innia, ehhez azért még friss az apja halála. Lehet ezt érezte valahol mélyen belül tegnap is, amikor megkért, hogy menjetek haza.

Egyébként leültetném beszélgetni. Mondja el őszintén, hogy miért kell így viselkednie veled, illetve akármennyire is sz*r helyzetben van most, ultimátumot adnék neki, hogy vagy levezeti máshol a felgyülemlett feszültségét, vagy téged felejtsen el...

2012. nov. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 J0keer ***** válasza:
100%
ide orvos kell
2012. nov. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de nem haza akart menni,hanem mashová bulizni..Meg olyanokat mond,hogy nélkülem 6x boldogabb lenne,de nem enged el,ha menni akarok tölle
2012. nov. 11. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!