Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekavar az ex? Ő lesz a boldogságom elrontója vagy mégis mi?

Figyelt kérdés

Jelenleg másfél éve vagyok együtt a barátommal, akit nagyon szeretek. Csak hát időközben felbukkant a középiskolai szerelmem, akit kb egy éve nem is láttam. Néha beszélgetünk, mikor egy busszal megyünk. Azt mondja szeret, de nem tudom neki elhinni. Hiába mondom és hitetem magam azzal, hogy utálom mégis jól érzem magam vele. Elkerülném ha tudnám, de nem megy. Sajna egy helyen tanulunk. Ezt a jelenlegi páromnak nem tudom (nem merem) elmondani, mert nem szeretném megbántani vele. És van hogy álmodok is vele. Ez mit jelenthet? Mondjam el a barátomnak ezt? És mit tegyek?

20/L


2012. nov. 11. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyílvánvalóan vonzódsz hozzá. Legyél többet együtt a pároddal, őt meg küldd el.
2012. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!