Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elmondjam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki, hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés
Szóval az történt hogy tegnap este elmentem bulizni az egyik haverom szülinapi partyjára. És egyben tegnap voltunk 1hónaposak a barátommal. Nem vagyok szerelmes,de nagyon bírom és jófej. És nem akarom elveszíteni. De csókolóztam a szülinapossal...de nem érzek semmit iránta...mit tegyek? valljam be,vagy felejtsem el?
2012. nov. 11. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Minek vagy együtt a barátoddal, ha ennyire nem szereted?
2012. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 hónap után se vagy szerelmes és képes voltál mással csókolózni, akkor nincs keresnivalód mellette.
2012. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a barátodat.
2012. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra volt eszed, hogy mással csókolózzál, akkor arra is legyen, hogy elmondod a barátodnak az igazat.
2012. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
ha szeretnéd megtartani, akkor felejtsd el, mert ha elmondod neki, szinte tuti kidob... de ha furdal a lelkiismereted és ha úgy se vagy szerelmes belé, akkor mondd el neki.
2012. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
szerinted van jövője a kapcsolatotoknak? nem szereted, mással csókolózol...akár elmondod, akár nem, ez úgyis halott ügy.
2012. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom ezeket pasikat, h ilyen ribancok csak úgy kijátsszák őket... Remélem ugyan ezt veled is megcsinálja valaki és akkor megtudod...
2012. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kár a barátodnak húznia a fejét ha te nem vagy belé szerelmes de ő meg beléd van esve. Ha azt akarod hogy továbbra is veled legyen mármint barátilag mert írtad hogy bírod, akkor ülj le vele és beszéljétek meg a dolgot. Szerintem a barátodnak nagyon rosszul fog esni ha te 6 hónapig szenvedsz mellette és csak teszed a fejed, közbe meg másokkal smárolsz meg minden. Ha ennyire tiszteled akkor elmondasz neki mindent, és hidd el mindig jobb az ha tőled tudja meg az igazat mint mástól.
2012. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
mondd el mindenféleképp. ha nem akarod elveszíteni és nem szereted az egyenlő azzal hogy hiú vagy és kiakarod sajátítani. inkább keressen a fiú egy értelmes lányt.
2012. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
R.banc!!! Jó nagy R-vel!!!!
2012. nov. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!