Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elmondjam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki, hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés
Szóval az történt hogy tegnap este elmentem bulizni az egyik haverom szülinapi partyjára. És egyben tegnap voltunk 1hónaposak a barátommal. Nem vagyok szerelmes,de nagyon bírom és jófej. És nem akarom elveszíteni. De csókolóztam a szülinapossal...de nem érzek semmit iránta...mit tegyek? valljam be,vagy felejtsem el?
2012. nov. 11. 17:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha mär voltäl ilyen ügyes, akkor legyen annyi gerinc benned hogy bevallod mit tettel es vällalod a felelösseget a tetteidert.

Mond el, mert megerdemli az igazsagot legalabb.

2012. nov. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
R.banc!!! Jó nagy R-rel!!!! (javítva*)
2012. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy valld be. Ha nem csak magadra gondolsz, akkor bevallod. Ott fog hagyni, de hagyjon is ott, mert nem tehetsz ilyet senkivel...
2012. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tinik....
2012. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy nagyon bevoltam rúgva...és tudta a haverom hogy van barátom,de kihasználta hogy nem voltam képbe.! És szeretem a barátomat,de nem érzem magam még szerelmesnek.! Talán baj hogy nem leszek valakibe 2nap után szerelmes? ugyan már..
2012. nov. 11. 21:16
 16/17 A kérdező kommentje:
És nem először vagyunk együtt a barátommal,és volt olyan hogy ő csalt meg engem...
2012. nov. 11. 21:21
 17/17 anonim ***** válasza:
ezeket hirtelen találtad ki?:D amúgy az alkohol SOHA de SOHA nem mentség .. szánalmas az olyan aki arra fogja
2012. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!