Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy izraeli fiut,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy izraeli fiut, de el kellett engednunk egymast, felejtsem el?

Figyelt kérdés
Elnezest, meg nincs magyar billentyuzetem. Kint tanultam 2 evet Tel Aviv-ban, szeptemberben jottem haza, ott megismertem egy fiut. Osszejottunk, szinte egymasnal is eltunk, nagyon nagy szerelem volt. De most elengedtunk egymast, illetve O engem, mert lejart az osztondij es haza jottem folytatni az eletemet. Nagyon fajt neki, mondta, hogy folytassuk, de szerintem a tavkapcsolat nem mukodik hosszutavon. Azota mindig ra gondolok, nem birom elfelejteni! Elmegyunk itt bulizni a baratokkal, jarok ide-oda, de nem talalok meg egy olyan embert, mint O. Nem tudom, mit tegyek, nagyon hianyzik!
2012. nov. 3. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Rokonodról van szó? A kategória választásból ítélve itt vérfertőzés lehet a háttérben.
2012. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
bárhogy is döntesz meg ne hívd az országunkba
2012. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tessek?
2012. nov. 3. 13:10
 4/13 A kérdező kommentje:
Bocs, de te ritka nagy bunko vagy!
2012. nov. 3. 13:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál arra, hogy visszamész?
2012. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem akarnál ott élni?

Vagy ő itt?

2012. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ő nem tudna idejönni tanulni? Vagy Te is visszamehetnél miután itt végzel a sulival.
2012. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mikor végzel a sulival? Visszamehetnél kint munkát keresni.

Gondolom a nyelv is megy már.

Hány éves a fiú?

2012. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Visszamennek szivem szerint, mert eletem legjobb idoszaka volt, de elfogyott a penzem, nem kaptam rendes munkat, mar nem tudtam fizetni az alberletet, hiaba voltak lakotarsaim, 23 eves vagyok es nagyon nehez egyedul boldogulni magyar lanykent, hianyzott a csaladom, a tesoim. Itthon szeretnek dolgozni, itt megcsinalni majd a PhD-t is.

De nem tudom Ot elfelejteni, ugy beszeltuk meg, hogy itt lezarul vegleg, nem lesz skype sem, mert ugysincs ertelme, nem tudunk talalkozni! De annyira faj, folyton ragondolok, miota itthon vagyok. Az egyetemen ismertem meg, nagyon sok idot toltuttunk egyutt, a legjobb ember akit valaha ismertem.

2012. nov. 3. 13:24
 10/13 A kérdező kommentje:
O 25 eves, neki mar van egy nagyon jo munkaja, es az o vegzettsegevel itt semmi eselye nem lenne. Az apukaja francia, de Tel Avivban nott fel, azt mondja nem tud Europaban boldogulni, ott van az elete, az anyukajaval es a testvereivel el, minden oda koti.
2012. nov. 3. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!