Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan lányok/nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok/nők akiknek fontos a pénz egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mennyire fontosak nektek az anyagiak egy kapcsolatban? Elvárnátok a párotoktól hogy eltartson? Nem tudom miért,de engem mindig is vonzottak az ilyen típusú nők:) Kérlek őszinte válaszokat írjatok és ha lehet korral!
2012. nov. 11. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha ennyire szeretsz eltartani nőt akkor sorolom mit szeretnék..
2012. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Úgyse fogja bevallani szinte senki, de a nők nagy részének fontos.
2012. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én bevallom, hogy nekem fontos!

De...

Nem várom el, hogy milliárdos legyen egy pasi, csak a következőket:

1. Felelősségteljesen bánjon a pénzzel, ne nyújtózkodjon tovább, mint ameddig a takarója ér!

2. Ne legyen tele hitelekkel és adósságokkal.

3. Ne nekem kelljen eltartani.

Ennyi.

2012. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

A pénz mindenkinek fontos, nemtől függetlenül. Neked is hisz máskülönben nem tetted volna fel ezt a kérdést.

Az, hogy ez milyen mértékben van jelen egy kapcsolatban az mindig két emberen múlik. Ha neked ez belefér, nincs vele gond. Biztosan találsz társat hozzá, és természetesen az ellenkezőjéhez is.

De megkérdezted. Biztosan el tudod fogadni???

27L

2012. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyjából csak ilyen nők vannak. Tessék, viheted amelyiket akarod :DDD
2012. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nekem nagyon fontos, hogy legyen pénze a pasinak!!!
2013. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fontos a pénz, de semmiképpen nem várom el, hogy eltartson. Egyébként bármilyen fontos is, a mostani párom full csóró... de szeretem :)
2013. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én férfiként azt mondom, hogy teljesen érthető, hogy a nőnek az fontos, hogy ügyesen bánjon a pénzzel a pasi! Ettől nem lesz kur*a.. Ebben a világban ez kell. De mondjuk én szeretem azokat a nőket, akik egymagukba is megállják a helyüket!
2013. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
plázák környékén találhatsz egy rakás ilyen típusú nőt!
2013. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fontos a penz, de nem annyira, hogy a fizetese alapjan iteljek meg valamennyit. Nalunk az a helyzet, hogy Londonban elunk, baratom havi 2000fontot keres, nekem diakhitellel meg meloval egyutt (plusz meg neha anyum tud otthonrol kuldeni kb 200fontot havonta) osszejon az 5000font. (mielott valaki beszol, hogy mivel keresek ennyit, fotoskent dolgozok). Szoval nem allunk, rosszul de nekem kb 2x annyi penzem van mint neki, ebbol soha nem csinaltunk gondot, ot eleinte kicsit zavarta, de mondtam, hogy ez nem lenyeges. Kozos szamlank van, kb egyforman koltunk, nem ez a lenyeg. Amugy en pl nem szeretnem, hogy barki is eltartson, most is orulok, hogy megvan a fuggetlensegem anyagilag, ha barmi tortenne, egyedul is fent tudnam tartani magamat/magunkat.
2013. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!