Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Mennyire fontos a pénz?

Figyelt kérdés

Nekem egyaltalán nem. Soha nem néztem kinek van és kinek nincs. Inkáb a törekvés a fontos, tehát egy munkakerülővel nem igazán kavarok.nekem is sok mindenem meg van de ...ismerkedek egy fiúval akinek sok pénze van, autó lakás meg minden. Nekem ez nem egy plusz, viszont nekem nincs lakásom autóm és apukám aki "nyomtatja a pénzt".

Lehet ez nekem hátrány?


2011. okt. 31. 00:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért feltételezed azonnal,hogy az apja nyomatja neki a lóvét?

mindegy.

egy lakás meg egy kocsi nem akkora dolog,hogy osztálykülönbségről beszéljünk.

ha 100milliós tétel lenne,akkor lenne kb tényleg különbség.

egyébként meg ritka naiv lehetsz.

csekket szoktál befizetni meg ilyesmi amúgy?

ha meg nem dolgozol,akkor mégiscsak a fater nyomatja neked a lóvét uh pofa lapos:).

2011. okt. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én dolgozom! nekem nyomatja apám a pénzt. neki igen... itt nem egy olcsó lakásról és nem egy olcsó autóról van szó.
2011. okt. 31. 01:14
 3/10 anonim ***** válasza:

elvileg az lenne a normális,amit a faterja csinál,tehát ha így nézzük,akkor te vagy a fura és a nézőpontod.

ha egy apa megteheti,miért ne törődhetne a fiával?

2011. okt. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy "nyomtatja a pénzt"? A Nemzeti Bankban dolgozik? Netán pénzhamisító? Akkor viszont állampolgári kötelességem bejelentést tenni az ügyben!
2011. okt. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Dexy, szerintem kort is írj, mert azért na...

Azok amiket leírtál abszolút pozitívak. Senki nem szeret léhűtővel foglalkozni. De remélem azért nem várod el, hogy felettébb magas munkakedve legyen az egyénnek, mert biza az tizedeli a potenciális férfi jelölteket :D


A másik fele a dolognak pedig, a családi háttér. Figyelj, az hogy a szülők támogatják a gyereküket az élet kezdésében, ne úgy fogd fel, hogy alá tolják a tutit.

Régen az emberek nem hitelekből vettek házat, hanem a család rakta össze. Egy autóra való pénzt pedig össze lehet igen csak kuporgatni.


Mi speciel egyáltalán nem vagyunk jómódúak, de jóapám nekem is felajánlotta, hogy vesz kocsit 20. szülinapomra. Persze én ezt kedvesen visszautasítottam, mert szükségem sem volt rá és akkor még munkahelyem sem volt, hogy fenntartsam (ami valljuk be nehezebb mint megvenni), és mégsem várhatom el, hogy finanszírozzanak mindent, na. És biztos vagyok benne, ha odakerül a sor, hogy külön költözzek a jövőbeli párommal, besegítenek. Így vagy úgy.



A hangsúly nem azon van, hogy az adott tulajdon honnan ered, hanem hogyan/mire használod. Én is elítélem azokat, akik azzal vagiznak amit szülők alájuk tolt. Természetesen ez szánalmas kategória. :) Csak azért hoztam fel saját példát, hogy szemléltessem, nem minden szitu ugyan az.

Ja, az meg aztán tényleg a véglet, aki azzal csajozik. De szerintem az értelmesebb nők ezt csípőből levágják, és pattintják az illetőt. :)



21F

2011. okt. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A nyomtatja a pénzt úgy gondolja hogy az édesapja annyit keres mintha nyomtatná a pénzt.Nos igen az apja biztosan nem kevés erőfeszítés árán alakított ki olyan egzisztenciát amit látsz , én tudom én is vállalkozó vagyok és az elején rengeteg álmatlan éjszaka , idegeskedés ,stressz ...
2011. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

álszent vagy....

nem fontos, meg nem érdekel a pénz meg lakás, meg autó

de azé jó ha van a srácnak..

ugyna már....mindne nő szereti az anyagi biztonságot, a kényelmet...


Ha nem fontos a pénz, akkor miért nem kavarsz egy a belét is kidolgozó kömüvessel, akinek van egy 50 nm es lakása, és biciklivel jár dolgozni, mert az év 12 hónapjából kb csak 7 et dolgozik, a többiben emg malmozik, mert nem tud a szakmályában elhelyezkedni, és felkopoik az álla télen.

NA babám, ha nemke a péz, akko iylet keressé, és ne prédikáljá vizet, miközbe bort iszol...


Akor is szobálnála sráccal, ha nemlenne, kocsija, nemlenne háza, melóscuccba járna, és nemlenne gazdag apuka???

a francokat....

2011. okt. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én apám egy rongyrázó csődtömeg, de még szerencse, hogy rongyot rázni hatékonyan tud, mert a kerületben mindenhol tapadnak rám a jobbnál jobb bigék... :D :D
2011. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egyik válaszolónak a válaszában van igazság.Tegyük fel hogyha két teljesen egyforma srác lenne az egyik gazdag a másik szegény (audi r8 vs régi suzuki swift)akkor a gazdagabbat választanád , mindenki azt választaná.De ez a férfiaknál is igaz rengeteg olyat látni hogy egy 40-es gazdag nőnek 25 éves pasija van.A pénz biztonságot ad és bármennyire is nem akarjuk a pénz igenis számít , az emberekbe bele van vésve ez , mivel a gazdagabb több mindent meg tud adni az utódnak és stb..
2011. okt. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

100 szónak is egy a vége:

A pénz számít, aki nem eztmondja hazudik, és nem ismeri be...

2011. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!