Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki valójában akkor a hibás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dragonf kérdése:

Ki valójában akkor a hibás, hogy nem olyan a dolog, mint korábban?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve udvarolok egy nálam pár évvel idősebb lánynak, nemrégen sikerült összehozni azt, hogy járjunk. Félrelépett. Buliban csókolózás.2 nap telt el azóta, és nem tudtam túllépni rajta, és állandóan felhozom a témát, de elméletileg megbocsájtottam.
2012. nov. 11. 22:48
 1/6 panini ***** válasza:
Először is döntsd el, hogy a te értékrended és elveid szerint ez a "bűn" megbocsátható-e vagy sem.
2012. nov. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehéz, és fáj, de dobd kia p*csába... Ha egyszeregcsinálta, többször is megfogja... Tapasztaltam... Megbocsájtottam, utánnaúgy volt vele, hogy elnézem úgyis mert szeretem,és jött a többi... Nehéz tényleg, de az ilyet dobni kell... Ha meg felhozod állandóan, nem bocsájottál meg... Csak úgy gondolod, belül mégis zavar...
2012. nov. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha a csaj részeg volt, vagy egy levakarhatatlan sráccal csinálta, és neked ér annyit, akkor bocsáss meg neki...
2012. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én megbocsájtottam, itt a kérdés, hogy én hibás vagyok-e, hogy nem tudom játszani a jó fiút 2 nap után... Mármint, hogy minden úgy menjen, mint régen?
2012. nov. 11. 23:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor összejöttem a nejemmel, pár héten belül csókolózott egy másik pasival. Aznap felhívott és elrebegte, hogy mi történt. Én megbocsátottam neki és soha többet NEM HOZTAM FEL! Ennek már 19 éve és még együtt vagyunk.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem feltétlenül követtél el hibát azzal, hogy megbocsátottál. Mondjuk sok múlott azon, hogy ő maga is így állt hozzá.


Szóval ha tényleg megbocsátottál, akkor ne foglalkozz vele. Most veled van, és harcolj egy kicsit, hogy így is maradjon!


43F

2012. nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csontos13 válasza:

Én is megcsaltam a nejem,közel egy évig találkozgattam egy másik lánnyal. Ez persze kiderült,jött a veszekedés,a "ki költözzön" kérdés. Végtére is nem költözött senki,de a nejem nagyon sokáig (kb 6 honap)nem tudott hozzám UGY közeledni és gyakran felemlegette az esetet.

Aztán minden visszakerült a régi kerékvágásba,nem vágja a fejemhez a történteket.

Ezzel csak azt akartam mondani,hogy ha igazán szereted és Ö is szeret téged,idövel tul fogod rajta tenni magad. A nejem is tul tette,pedig én nem csak egy csokot adtam az emlitett lánynak.

Nem dicsekedni szerettem volna,csak segiteni dönteni a kérdezönek.

2012. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!