Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "gáz" dolog ráhajtani egy foglalt pasira?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, de van barátnője. Érzékeltessem vele, hogy bejön nekem, hátha összejön vele valami vagy keressek inkább mást?
2012. nov. 11. 23:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%

10# nyomulas vagy beprobalkozas egy kutya... nem szabad, foleg ha haverjarol van szo.. ha nem is barat de sztem kocsogseg beleartani magat egy jol mukodo kapcsolatba.

nem tudom, h jol mukodo-e, de ha tudod Kerdezo h boldogok es szerelmesek. nagy vetek lenne! te lelkeden szaradna..

2012. nov. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%
Dehhogy gáz, ugyan hagyd már. Főleg nő részről nem gáz! A férfiak amúgy is sokkal nyitottabbak ismerkedésben, sokan kimondottan igénylik,ha körberajongják a nők őket, és nyilván adni kell magadnak esélyt,hogy boldogabb lehess. Ráadásul azért is érdemes neki jelezgetni, meg jóban lenni vele,mert ha elhal végre a párkapcsolata,akkor már eleve te leszel a listája elején, te jóval nagyobb előnyben leszel akkor már a többi lánnyal szemben, talán te leszel a kiszemelt következő célpontja. Szerintem butaság volna ,ha elzárkóznál. Bátran vágj bele a céljaid elérésébe! Veszteni nem veszthetsz semmit, viszont nyerheted meg állmait pasiját! Ne lény muja!
2012. nov. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ribancos, ha érezteted vele, hogy tetszik, és szeretnél vele lenni, DE ENNÉL TOVÁBB NE MENJ, ameddig van barátnője! Ha miattad dobja, az egyáltalán nem a te bűnöd, egyáltalán nem mondható úgy, hogy "elloptad" a másik lánytól. Ha egymás élete szerelmei lennének, hiába próbálkoznál, nem jönne össze, és együtt lennének örökkön örökké...stb. Szóval hajrá, de maradj a jó ízlés határin belül!
2012. nov. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak tetszik, akkor lehet hogy tényleg nézz más után, pótolható. Ha esetleg úgy érzed, tényleg beleszerettél, mindenképp add tudtára azt, hogy bejön neked, van nálad esélye. Ez nem ribancság, és nem erkölcstelen. Főleg mostanság, amikor elvárják a nőtől, hogy kezdeményezzen. A legtöbb hozzászóló félti a pasiját, azért ribancoz. Nem arról van szó, hogy támadd le, csak jelezd neki, hogy tudjon róla. Honnan tudjuk, hogy nem akar-e már amúgy is lelépni a kapcsolatából? Csak valami lökésre vár? Ha tényleg csak barátként gondol rád, akkor nem fog emiatt kilépni a kapcsolatából.

Na, lehet lepontozni!!! (Úgyis az lesz) Meg lehet nézni, hogy az ehhz hasonló válaszok hogy állnak! De a lepontozóknak üzenem, hogy a homokba dugják a fejüket!

2012. nov. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
16%
A csávó sugárzik a boldogságtól mert van kit dugnia. Téged nincs aki megdugjon, de imponál a csávó magabiztossága. És azt akarod hogy téged is megdugjon. Nyilván, ha a csávó sem kellene senkinek, neked sem kellene. Tipikus kis p.csa hozzáállás...
2012. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

gáz dolog, én sose érném be a második hellyel. mármint az elején sem, tehát én nem indítanék így kapcsolatot.

ha te beéred hajrá. én még örülnék is, ha 'lenyúlnák' a párom, mert akit vinni lehet, azt minél előbb vigyék.

13-as válaszát viszont ehhez vedd figyelembe, azért vannak játékszabályok :) ne alázd meg magad azzal, hogy mindenféle undorító eszközt felhasználsz, elég ha tudja a srác, hogy ott a lehetőség

2012. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!