Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akivel én szívesen összejönnék, de nem tudom, hogy ő hogy áll ezzel, vajon?

Figyelt kérdés
Mindig máshogy viselkedik. Msnen szoktunk mostanában beszélgetni (ismerjük egymást személyesen még mielőtt vki megszólna),és néha ő ír rám,néha én s mindig tök jól elbeszélgetünk.Azonban ma meséltem neki egy csomót,10percig nem válaszolt,majd írta,hogy mennem kell.Most akkor mi van? Mellesleg van barátom, lehet h ezért ilyen? Bár sztem már úgy tudja,hogy nem vagyunk együtt.És sajnos nem tudom eldönteni melyikkel lennék szívesebben. A kérdésem epdig az lenne,hogy az "msnen srác" miért ilyen hangulatember? Most akkor szeretne tőlem vmit vagy sem?
2009. aug. 13. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van barátod, mit akarsz? Ne már!! Vagy hagyd ott a másikat és hajts erre a srácra, v felejtsd el őt.
2009. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit akarok,és ez a baj,percenként változik a gonolkodásom ,egyszer az egyiket akarom ,máskor pedig a nmásiakt..
2009. aug. 13. 23:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha te sem tudod,hogy mit akarsz,akkor miért várod el,hogy ő következetesen viselkedjen.Nem tudod biztosan,hogy ő mit tud,van egy párod vagy nem.Lehet,hogy ő sem akar hülyét csinálni magából,de tetszel neki,csak ha úgy tudja van párod,akkor nem mer rád hajtani,mert könnyen kerülhet kinos helyzetbe,ha félre értette a jeleidet.Neked kell sürgősen eldöntened,hogy mit akarsz!!!! Aztán tudatni vele,hogy tőled tudja biztosra,hogy szabad vagy!Vagy pedig válaszd a mostani barátod,de akkor ne hülyítsd őt!
2009. aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem mindkettő kell! :D A mostani kapcsolatom már elég komoly,összeköltözésen gondolkozunk, az msnes srác pedig lehet h csak egy rögeszme mert nem kaptam meg régebben,de addig enm nyugszom amíg nem fogom !!!
2009. aug. 13. 23:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy önző mondat volt,egy lányhoz teljesen méltatlan,a párodnak pedig megalázó. Ha valóban komolyan gondolod a pároddal,akkor azt hiszem a hűség az alapköve.Legalábbis úgy gondolom,hogy annak kéne.Tudom,hogy bántja a fantáziád a másik srác,de azért vagyunk emberek,hogy tudjunk uralkodni a vágyainkon. Arra is gondolj,hogy hogy össze lesz törve,ha csak kihasználod.Meg fog utálni,talán egy életre.Ezt gondolom nem akarod!
2009. aug. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul ezzel a lépéseddel lehet,hogy kockára teszed a kapcsolatod a pároddal és akkor két szék közt a pad alatt! Mérlegelj!
2009. aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem.de a mostnai párommal volt egy durbva veszekedésünk, szakítottunk,mindenki mondta h ne menjek vissza hozzá,mert bántott is ,de én megbocsájtottam..és nem tudom jól döntöttem e.lehet a másik srác nem tenne soha ilyen velem
2009. aug. 14. 00:22
 8/8 anonim ***** válasza:
De annak,hogy önteni tudj nem az a megoldása,hogy mind a két srácot kipórbálom,aztán győzzőn a jobbik.Te mit éreznél,ha egy fiú tenné ezt meg veled,aztán közölné,hogy bocs,de a Marika a jobb.Ne bántsd az új fiút,a mostani kapcsolatodat pedig vedd szemügyre,hogy valóban vele akarok élni? Ő lenne a jövő? Tényleg minden hülyeségét maradéktalanul meg tudtam neki bocsátani? Ne tegyél tönkre 3 életet,tedd rendbe a fejedben a dolgokat!
2009. aug. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!