Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is szeretitek azokat a fiúkat akik fociznak?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, még nem volt barátom sajnos :( De ha egyszer lesz én focistát szeretnék:) Elmenni a meccsekre, néha edzésekre stb. Még a tévébe is megnézem ha érdekel:)

És nem vagyok fiús lány egyáltalán :)

Ti hogy vagytok vele?


2012. nov. 12. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Kettő barátom is focizott, de teljesen véletlenül leltünk egymásra mindkettővel. Igazából már az imponál számomra, hogyha sportol, szóval nálam nincs kimondottan foci- vagy kosár-favorit :D Ami pedig azt illeti, hogy majd szeretnél kijárni a meccseire, edzés közben csodálni, részben el kell, hogy szomorítsalak; van aki ezt kimondottan nem szereti. Én is így jártam. Egyszer megnéztem, bár nem konkrétan őt figyeltem, csak ültem a pálya szélén, tanultam, barátokkal beszélgettem, néha rásandítottam.. Aztán mondta, hogy ne haragudjak meg rá emiatt, de őt ez zavarja. Nem tud úgy teljesíteni, őt nem hogy doppingolja ez, inkább visszahúzza. Természetesen tudomásul vettem, sőt talán nem is bántam, hogy nincsenek efajta elvárásai :D
2012. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sportoljon az jó pont, bár pont a foci... hát akikkel eddig találkoztam nagyképű bunkók voltak, de biztos van normális is. Amúgy a szerelem nem így működik ha megszeretsz valakit és vagy olyan szerencsés hogy viszontszeret (és kb minden rendben) pont le fogod sz@rni hogy focizik-e vagy sem.
2012. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A focisták általában bunkók, én is jártam eggyel. Habár a sportolók között alapjáraton több a bunkó tapasztalatom szerint... Már kerülöm őket.
2012. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!