Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiknek a pasija teljesen beszabályozza az életét hogy bírják? Hogy lehet az ilyet megszeretni, megszokni?

Figyelt kérdés

azt hogy csak az ő engedélyével mehetsz bulizni vagy teljesen megtiltja, hogy minden nap kötelezően fel kell hívni többször és be kell számolni neki mindenről, hogy a szabadidőd legnagyobb részét vele kell tölteni...hogy megy a hiszti ha pár percre eltűnsz a géptől...

hogy lehet ezeket türelemmel viselni és kezelni sőt, évekig szeretni és benne lenni ebben az állapotban?

mi a titkotok, hogy lehet ilyenné válni, örüln az elnyomásnak?

az összes kezdődő kapcsolatom ezek miatt fut zátonyra mert nem bírom tolerálni ezeket a dolgokat.


2012. nov. 12. 16:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én bírtam 4 évig, de csak mert nagyon szerelmes voltam.

Most már SOHA többé nem mennék bele ilyen kapcsolatba, az biztos! Na de akkor még "kicsi" voltam... :)

Amúgy fura, az előző barátom olyan volt, mint amit leírtál a kérdésben, és vele kevesebbet voltam meg kevesebbet beszéltem mindezek ellenére, mint a mostani barátommal. Pedig ő is meg én is nagyon igényeljük a szabadságot, hogy azt csinálhassunk szabadon, amit akarunk... de valahogy mindig egymás társaságában kötünk ki. :D

2012. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs igazam, de azért csak kérdezd meg a “barátodat”, hogyan látja ő ezt ;-) Nem is úgy értettem szó szerint, hogy megtartod őket barátnak, hanem akár felajánlva a lehetőséget elküldöd, mert ez finomabb módja. De a lényeg, hogy vonzalmilag ragaszkodsz bizonyos “típusú” fiúkhoz, akikkel a kérdésedben részletezett probléma szokott lenni a bökkenő. Tudom, hogy nehéz saját magad “megerőszakolni”, hacsak nem lehetetlen, de az esetedben két megoldást látok:

1. Elfogadod, hogy neked ilyen pasik tetszenek és nem problémázol a dominanciájuk miatt;

2. Átprogramozod az agyadban a “tetszik és szeretnék tőle valamit” kategóriát és adsz egy esélyt a “normális srácoknak”.

2012. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

nem értem miért jön mindenki ezzel a "normális srác" kategóriával... az olyan pasikra érted akiket úgy kellene nekem fölszedni és nekem rájuk mászni ha többet akarok... és még akkor se nagyon mernének hozzámszólni?

fejtsd ki egy kicsit bővebben szerinted mi "normális" mert nem értem.

2012. nov. 12. 17:28
 14/16 A kérdező kommentje:

a barátsodis szöveget pedig azért nem mondom mert hajlamosak foggal-körömmel belekapaszkodni, ugyanúgy csinálnak mindent mint azelőtt kivéve hogy nincs csók.

mert jön az hogy próbálnak "visszahódítani" és ezeket a köröket én nem akarom lefutni nincs is értelme.

most komolyan hazudozzak itt, ez a megoldás?

inkább megmondom őszintén hogy ez nekem nem megy, azt meg szokták érteni.

naiv 15 évesen még jött a barátos szöveg de eléggé visszaütött az említett dolgok miatt, utána aztán már igazán nehéz volt levakarni az illetőt.

2012. nov. 12. 17:31
 15/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a "normális". Neked úgy veszem észre, hogy azok a pasik akik leszabályoznak. Máskülönben nem lennél velük. Nem arra értem, akit neked kell felszedni és rámászni, ez remélem senkinek sem normális. Azokra értem inkább, akiket eddig lehet, hogy észre sem vettél és ezáltal meg sem adod nekik a lehetőséget, hogy kezdeményezzenek nálad. "De milyen pasi az, aki ide sem mer jönni?" - kérdeznéd te. A kicsit visszafogottabb srácoknak szükségük van egy jelre, ami alapján kezdeményezhetnek. Nem azt mondom, hogy villantsd ki nekik a melled.. csak annyira lenne szükség, hogy ha egy társaságban vagy pl. a nyomulós (és szabályozós) srácokkal és a "normálisokkal", akkor nyiss az utóbbiak felé is, ne csak az elsőkre figyelj. Mosolyogj rájuk, beszélgess velük is. Szerintem kellemes meglepetésben lesz részed. Ez is, mint a barátos szöveg csak egy példa, megannyi helyzet, szituáció van. Csak rajtad múlik, hogy melyiket hogyan használod ki.
2012. nov. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

4 év :) i'm a heroine

kerüld a skorpiókat :D

2012. nov. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!