Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom börtönben van! Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom börtönben van! Nagyon nehéz. Mit csináljak, hogy gyorsabban teljen az idő? Eltudjam magam foglalni. Felemészt a bánat

Figyelt kérdés
Már csak 5és fél hónap és szabadul,de kivagyok bukva nagyon soknak tünik..es mar kezdek besokalni
2012. nov. 12. 19:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem rosszat kívántam hanem azt amit megérdemel. A kettő közt van különbség úgyhogy nem üt vissza semmi se. A rossz dolgok ott vannak és a rossz dolgok vesztenek, lám be is jött mert a párod a börtönben ismerkedik fiúkkal:) Na hát ez a sors milyen érdekes. Csak azt amit megérdemel és az meg lehet kívánás;) Szóval a jogos nem jogtalan:P Na pusz drágaság!
2012. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
43%
erre csak azt mondom sokan vannak még akik alig tudnak megélni mégse a törvény megkerülésével próbálnak, könnyű mindent a szegénységre ráfogni
2012. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj en neked nem vagyok drágaság..attol h életébe egyszer elkövetett egy hibát még jo ember és megbánta..azota kinnvot fél évet es u metn vissza a bünetéséböl megmaradt időt leülni es érdekes smemi gond nemvol vele.legalább az en parom hüséges..gondolom neked is ;)kedves nagyszáju..ja bocsi vagy neked nincseeen?? em lepödök meg;)
2012. nov. 12. 20:30
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt nem drágaságom hanem drágaság. Nem mindegy úgy hogy feleslegesen vered ezen a nyálad. Az eszedről is ennyitXD A másik meg nem félek a hisztieidtől. Van normális nő az életemben és örülök neki, de attól független ne lepődj meg semmin se. Idegbeteg vagy, de hát nem tehetek róla. Kritizálsz és smilekat vágsz hozzá mint akitől bekéne rezelnem cöhh.. Nevetséges vagy. Te ócsárolsz mikor nem ismersz, de rólad elmondható, hogy egy tolvajt pártolsz. Hát nem hiszem, hogy a párod Robin Hood szóval tipikus tolvajok vagytok. Nevetek rajtad, de te még teszel is hozzá:D gratulálok neked. Ülje le a megérdemelt bűntetését és te addig old meg a párnáddal a tűzelésed. Liba.
2012. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Pixi3 ***** válasza:
29%
Én tudom mivel foglalhatnád le magadat kedves kérdező. Fogj egy nyelvtan könyvet és uccu neki, mert olyan szinten borzalmasan nagyon szar a helyesírásod, hogy már én szégyellem magam helyetted. Ha már van gyerkőcöd akkor tanulhatsz vele együtt biztosan rá is ráfér ezek szerint.
2012. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%

na persze, az itt kommentelők közül senki nem követett még el semmit, nem töltött le jogdíjas filmet, nem töltött fel internetre, stb. Se garázda jellegű magatartás, se becsületsértés, magántitok megsértése. Itt mindenki szent, és aki egyszer elkövet valamit, az lehetőleg egy tömlöcben rohadjon örökre, mert a társadalom pestise. Csak szar lenne, ha pl. egy jogos védelmi helyzetet nem tudnál bebizonyítani, és leültetnének két évre testi sértésért. Akkor már nem lenne annyira igazságos. Bent is csak emberek vannak, és sok karrierbűnöző nem véletlen van ott, és megérdemli, viszont egy alkalmi bűnelkövetőnek többet árt az a pár hónap, mint amennyit használ. Ez van, a börtön túl enyhe a társadalomra valóban veszélyes, megrögzött bűnözőkkel (a bentlévők nagy része), míg egy megtévelyedettet megbélyegez, és lelkileg is meggyötör.


Amúgy az az öt hónap fél lábon is kibírható, elvégre nem évekről van szó. Viszont mit csinált, hogy visszahívták?

2012. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A sikkasztás nem minősíthető egy két filmel letöltéssel. Sikkasztani pénztárcából szoktak vagyis ember/ek zsebéből. Tegyük fel van egy vállalkozásod és jól megy az üzlet, de még se kapsz csak filléreket. Kérdés merül fel benned hol van a pénzed, a saját pénzed. Hát valaki meglopott. Na akkor minősítsük össze egy két film letöltéssel... poénos vagy. Vagy tegyük fel, hogy az illető nem személytől sikkasztott hanem emberektől mint például te. Kulcsár se Orbán zsebpénzét tette zsebre. Gondolod a senki pénze lett oda? Okos gyerek vagy. Az ember meg dolgozon mint a hülye gyerek és sehol semmi. Na akkor megint hasonlítsd össze egy film letöltésével....
2012. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen az okos jelzőt. Igyekszem azzá válni. Mindenesetre felhívom a kedves figyelmed arra a nem elhanyagolható kérdésre, miszerint a btk 329/A. § értelmében szerzői jogot vagyoni hátrányt okozva megséreni bűncselekmény. Igaz, letöltés miatti eljárásról még nem hallottam, de jogilag bűncselekmény. Ugyanakkor a filmfeltöltés miatt már ítéltek el embereket. Az is bűncselekmény, és ugyanúgy, ahogy a sikkasztás, a vagyoni bűncselekmények körében kerül szabályozásra. Továbbá felvilágosítanálak, hogy itt is van vagyoni hátrány, mégpedig elmaradt haszonként realizálódik a szerzői jog jogosultjánál, ami miatt elég komoly polgári pereket szoktak indítani. A sikkasztás pedig azt jelenti, hogy valaki más javával a sajátjaként rendelkezik. A törvény nem emleget Orbánokat, nem értem pontosan, mit szerettél volna vele szemléltetni.
2012. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
56%

". Sikkasztani pénztárcából szoktak vagyis ember/ek zsebéből. "


Inkább ne szóltál volna hozzá......

2012. nov. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Vagy inkább te... Szerintem szószerint értetted ami nagy hülyeség volt. Szóval neked volt kár megszólalnod.
2012. nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!