Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám elfelejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni az exemet?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat vagyok vele. Kb. minden pénteken látom meg hétköznapokban is. Ölelget meg puszikat is kapok tőle. Nagyon-nagyon szeretem. Ő már nem akar elvileg tőlem semmit. Elég csúnya dolgokat szokott a fejemhez vágni. De én ezek ellenére is szeretem. Nem akarom neki azt mondani, hogy ne ölelgessen meg ne puszilgasson mert az nekem lenne a legroszabb, hogy ha teljesen elveszíteném. Szóval nagyon jól érzem magam ha ölelget meg puszilgat. Csak így még is nehezebb elfelejteni. Mit tegyek szerintetek? (Lány vagyok 16 éves)
2012. nov. 12. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért akarod elfelejteni?
2012. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérd meg hogy ne tegye ezeket, vagy kerüld el. Ha elkerülöd feltünik neki, és majd megkérdezi akkor pedig mond el, hogy rosszul esnek az ölelések mert még szereted őt. Viszont ő nem akarja folytatni. Illetve ha szemébe mondod hogy ne puszilgasson és ne ölelgessen akkor pedig szintén tisztázd ezt vele.
2012. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne hagyd, hogy ölelgessen. ha úgysem akar tőled semmit, akkor ne ölelgessen, neked ettől pedig még rosszabb lesz
2012. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Küld el a busba. egy darabig rossz lesz aztán szép lassan elfelejted és majd jön egy másik pasi aki megbecsül.Még nagyon fiatal vagy h egvalakinél leragadj és a sértegetéseit elviseld. Ha szakitottatok ne engedd h ölelgesen mert csak kihasznál.
2012. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nem akar tőled semmit miért ölelget és puszilgat? (na jó tudom a választ p-vel kezdődik és a-val végződik) ha meg szereted miért nem jöttök újra össze? én ha az egyik exem oda jönne és ölelgetni elkezdene meg puszilgatni biztos pofángyűrném mert akkor vagy a kést készül a hátamba szúrni vagy megjelöl egy mesterlövésznek.
2012. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon jól érzem magam amikor ölelget,puszilgat. És ha nem tenné ezt akkor rossz lenne mert tudnám 'végleg elveszítettem'. Szóval nem tudom mit tegyek :'(
2012. nov. 12. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
ha tudod úgyse jöttök még egyszer össze akkor már nem mindegy. Mennyivel jobb lesz ha egyszer csak nem fog ölelgetni puszilgatni mert egy másik csajt fog.
2012. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!