Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudhat rám valamiért?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt kb 2 hónapja. Tök jól elvoltunk, beszélgettünk minden nap, szerintem be is jöttem neki(a jelek szerint legalábbis ).Egyik nap miután ment haza megölelt. Nem volt semmi extra , de utána konkrétan már alig beszélünk a folyosón se nagyon köszön már rám. Mit cseszhettem el vagy én vagyok annyira szerencsétlen , hogy nem tudok rendesen megölelni senkit? Ezelőtt nem volt ilyen.


17/F



2012. nov. 12. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, rosszul ölelni nem lehet az fix. Lehet, hogy többre számított egy ölelésnél, és most tutyimutyi alaknak tart. Vagy ezer más baja is lehet, ne akarj kiismerni egy nőt.
2012. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán amikor megölelt,azt várta,hogy kezdeményezz,és most attól tart,nem jön be Neked,tehát parázik.Nem mer továbblépni,és Tőled várja,csak nem biztos benne,hányadán állsz vele.
2012. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Komolyabb kapcsolatban én se voltam soha , de megpróbálom megemberelni magam és beszélni vele erről.
2012. nov. 12. 21:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Na az kimaradt , hogy pont ezért parázok én is .
2012. nov. 12. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!