Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők, hogyan fejezitek ki a szereteteteket?

Figyelt kérdés

Azokat szeretném megkérdezni, akik távkapcsolatban élnek, illetve akik ötlettel tudnak szolgálni. Adott több száz km és 2 külön ország, és 2-3 havonta pár nap találkozás.

Hogyan fejezitek ki, hogyan éreztetitek a másikkal, hogy fontos számotokra és szeretitek?



2012. nov. 12. 21:40
 1/7 anonim válasza:
100%

Mi másfél évig voltunk így(azóta már együtt élünk vagy gyerkőc és boldogok vagyunk)

Mi nagyon sokat beszéltünk telefonon és sokat sms-eztünk és tudom hülyén hangzik de megbeszéltük, hogy mikor csak egyet csörrentünk a telefonon(egymást hívva) az a gondolok Rád csörgés volt :) Nem is hiszed milyen sokat jelentett az akkor nekünk. Mi másfél év után azt mondtuk, hogy elég. Akkor összeköltöztünk és azóta együtt élünk. Mindez 10 éve.

Mikor együtt voltunk akkor mégintenzívebben szerettük egymást és nagyon sokat sétáltunk és beszélgettünk és ölelgettük egymást de mondom mi nem bírtuk éveken keresztül ezt csinálni. Mert azért a hétköznapokból nagyon tud hiányozni egy ténylegesen ott levő társ.

2012. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Skypon beszéltünk naponta többször is ( ott legalább láttuk egymást és ingyen), képeket raktam neki ki a facebookra és persze minël gyakrabban próbáltam haza utazni hozzá. Azóta magyarországon élek és van egy gyermekünk.. Szerintem nem lehet túl sokáig bírni. Mi fél évig bírtuk kb.. Nálatok mi a helyzet?
2012. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

8 hónapig vagyunk/leszünk egymástól távol.

1 hónapja ment ki, és karácsonykor jön haza először.

Utána majd, ahogy lesz ideje, 1,5-2 havonta.

Sajnos amikor együtt voltunk se bókolt sokat, de jól esne tőle 1-2 kedves bók, vagy e-mail, esetleg (netes)képeslap. Vagy csak úgy egy szeretlek, legyen szép napod üzenet facen, vagy bárhol.

Skypén beszélünk naponta, de nehezen érti meg, hogy nekem hiányzik, hogy legalább egy kicsit legyen érzelmesebb.

2012. nov. 14. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Van ennek értelme ha távol vagytok egymástól és még egy szeretlek se hangzik el? Utolsó válaszoló voltam.
2012. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szeretlek nagyon sokszor hangzik el, és tisztában vagyok vele, hogy szeret. De ilyen távolból nem tudja jobban kimutatni.
2012. nov. 15. 10:53
 6/7 anonim ***** válasza:

sok telefon. Sokszor akkor hív, amikor épp hívnám, és akkor hívom, amikor már ő is készült rá.

Sokat mondjuk, hogy szeretlek, és olyan apró ajándékokat adunk egymásnak, amik sokat jelentenek.

Pl. elmesélte, hogy a nagymamája csinált hecsedli lekvárt, és mindig küldött nekik is.

Én meg főztem (nem vettem!)neki. Ezek sok mindent kifejeznek...

2012. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a volt barátnőimel, nem találkoztunk és msn-nen/facebookon beszéltünk mindenap folyamatosan. sohase találkoztunk
2012. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!