Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen finom módszert, szövege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen finom módszert, szöveget ismertek nők lekoptatására?

Figyelt kérdés
Mikor bulizok meg társaságban vagyok, állandóan odajönnek a nők udvarolni, szinte felakarnak szedni, pedig ez a férfi dolga, szerintem, szóval tudtok esetleg valami jó módszert a finom lekoptatásra, mert nem szeretném megbántai azokat a leányzókat.
2012. nov. 13. 00:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, most nem ismerkedem, bár így elég furán hangzik. Nem könnyű a dolog.
2012. nov. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ivan Iljics ***** válasza:

Ha megbocsátod késő van szóval:

- Csá, meleg vagyok!

- Ne haragudj, de amióta eunuch lettem már nem vonzódom a hozzád hasonló nőkhöz.

- Emlékeztetsz egy tűzoltóautóra. Zajos vagy.


Még sorolhatnám, de most komolyan:

Szerintem nincs azzal semmi baj ha őszintén megmondod neki hogy: "Nem." Minek magyarázkodni, azzal csak növeled az esélyét hogy megsérted.

2012. nov. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Fülünyúl ***** válasza:
88%
2012. nov. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Fülünyúl ***** válasza:
30%
Iván: csak dicsekedni (vagyis kamuzni) jött ide, nem kell ennyire lelkesen segíteni minden kamukérdésnél. :)
2012. nov. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kedves fülünyúl, örülök hogy ennyire biztos vagy állításodban, szerintem féltékenykedésedet nem az itt jelenlévő, nőkhöz sikeres férfi emberre kell levezetned
2012. nov. 13. 00:45
 6/13 panini ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. nov. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

pl-

de szép szemed van.

pont olyan a színe,mint a barátnőmé.

2012. nov. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Malats ***** válasza:
'bocs, nem' vagy beszerzel egy gyürüt, és megvillantod ha valamelyik idegesit :D
2012. nov. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
27 vagyok
2012. nov. 13. 00:51
 10/13 panini ***** válasza:
A gyűrűt akartam én is javasolni.. csak gondoltam előtte kiderítem, hogy menyi idős :)
2012. nov. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!