Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen finom módszert, szövege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen finom módszert, szöveget ismertek nők lekoptatására?

Figyelt kérdés
Mikor bulizok meg társaságban vagyok, állandóan odajönnek a nők udvarolni, szinte felakarnak szedni, pedig ez a férfi dolga, szerintem, szóval tudtok esetleg valami jó módszert a finom lekoptatásra, mert nem szeretném megbántai azokat a leányzókat.
2012. nov. 13. 00:36
1 2
 11/13 Ivan Iljics ***** válasza:

Ugyan, nekem van ismerősöm akire tényleg ragadnak a nők mert magas, izmos meg minden... De csak a negyven év körüliek akiktől nem akar semmit.


De azt azért mégse mondhattam hogy meneküljön ahogy ő szokta...

2012. nov. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 panini ***** válasza:
Tulajdonképpen azt szeretnéd, ha neked kellene becserkészned őket és nem pedig őt ajánlkoznának tálcán, ugye?
2012. nov. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is kamu, nem hiszem, h 27 évesen valakinek nincs ennyi agya.

Jah és nem vagyok féltékeny, kedvelnek a nők.

De ez lenne az utolsó, amiből ügyet csinálnék.

2012. nov. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!