Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha választanod kéne, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választanod kéne, akkor inkább gazdag v jóképű pasi kéne?

Figyelt kérdés
Csak az egyik lehet!!

2012. nov. 13. 10:55
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
56%
Inkább jóképű, de csak azért, mert a legtöbb gazdag pasi nagyon el van szállva magától a pénze miatt és nem szeretem a nagyképű embereket.
2012. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
omg, senki se mondta eddig, hogy "szeretnék egy normális családot, gond mentes életet, ezért inkább a pénzt választanám, ha valaki nem jóképű az nem nagy kompromisszum számomra" WOW!
2012. nov. 13. 11:50
 13/42 anonim ***** válasza:

WOW!


Most miért csodálkozol?


Nem ez volt a kérdés!

2012. nov. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Miért ne?! :D Mi nem volt kérdés. LOL Szerintem csak fiatalok írnak, azért ez az arány.
2012. nov. 13. 12:02
 15/42 anonim ***** válasza:

"Ha választanod kéne, akkor inkább gazdag v jóképű pasi kéne?"


Istenem,mit nem értesz? :D

Megválaszoltuk a kérdést,nem azt kérdezted,hogy "melyikkel szeretnél családot alapítani?" :)

Ha ennyire nem tudod,mit akarsz igazából megkérdezni,ne rakj ki kérdést!

2012. nov. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Miért te mennyire vagy idős?

A gondolkodásod, alapján 18-nál többnek nem gondolnálak .)

2012. nov. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

Chokito. :D Én a rondábbat választanám, a jóképű pasikkal ugy vagyok mint a zsiráffal szép szép de otthonra nem kéne max egy éjszakára mert utána ugyis lecsapják az ember kezéről én legalábbis tuti nem tudnék megbízni benne.

A másik meg, hogy a rondában több értéket találok általában és nekem ennyi elég is, ha gazdag ha nem én nem eszerint válogatok.

2012. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


omg, senki se mondta eddig, hogy "szeretnék egy normális családot, gond mentes életet, ezért inkább a pénzt választanám, ha valaki nem jóképű az nem nagy kompromisszum számomra" WOW!



Ott a pont! Én pont ezt akartam kinyögni!! Utolsó, 24/L

2012. nov. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
34%
Kort és indokot is? Akkor te meg pls több infot, csak azért senkivel nem jönnék össze mert gazdag vagy jóképű (nem szorulok rá hogy eltartsanak és attól hogy valaki jóképű még lehet emberileg vállalhatalan) szóval ha csak ez alapján kéne dönteni akkor egyikkel se.
2012. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
20-on évesen a szerelmet választottam, de ha 30 felett mennék férjhez, akkor a pénzt :) Azt nem írtad, hogy a gazdag a bottal sem piszkálnám meg esete vagy átlagos, normális természettel. Mert a szerelem így is úgy is elmúlik, legyünk reálisak, de ha jól kijössz a sráccal és még mellé gazdag is, akkor miért ne. Persze ha úgy indít, hogy írjam alá a házassági szerződést, akkor mondanám, hogy nem szülök neked gyereket.
2012. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!