Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha választanod kéne, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választanod kéne, akkor inkább gazdag v jóképű pasi kéne?

Figyelt kérdés
Csak az egyik lehet!!

2012. nov. 13. 10:55
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
A kérdés egy olyan fiktív személyre vonatkozik, aki egyszerre létezik gazdag, de nem jóképű és jóképű, de nem gazdag formában, azonos belső tulajdonságokkal. Mit nem lehet ezen érteni?! :D
2012. nov. 13. 12:33
 22/42 Fülünyúl ***** válasza:
#20: Ja tipikusan olyan lehúzós nő vagy, aki a két bugyijával beköltözik a jóvilágba, utána meg jól lehúzza anyagilag a pasit mikor szétmennek? Pénzes pasi lennék, nagy ívben kerülnélek asszem, mondom ezt mint nő. Bocs. :)
2012. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Utolsó: ha valakinek fontos az anyagi jólét (mert mondjuk vannak nagy álmai, de saját maga nem gazdag) az még nem jelenti azt, hogy ne lehessen hűséges.


Megjegyzem, akinek 100M+ feletti vagyona van és nem ír házassági szerződést, az jókora marha, mindegy mekkora a "szerelem".

2012. nov. 13. 12:51
 24/42 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem házassági szerződéssel még rosszabbul jár mert válás esetén tutira viszi az asszony a vagyon felét...
2012. nov. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
megj.: pont emiatt sosem erőltetném a "házasodjunk meg" dolgot. Amilyen könnyű ma elválni, szerintem nem jelent mást csak egy plusz adminisztratív dolgot és egy lehetőséget a lehúzásra.
2012. nov. 13. 12:53
 26/42 anonim ***** válasza:
naná :) egyébként meg jó, ha tudod, ami házasság előtt a pasié volt, ill. örökölte, az válás után is az övé marad. Aki meg pénzes családból származik és annyi esze nincs, hogy megfizesse a legjobb ügyvédet váláskor, annak úgy kell.
2012. nov. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
utolós: már hogy vinné? Egy szerződésbe bármit bele lehet foglalni.
2012. nov. 13. 12:54
 28/42 anonim ***** válasza:
Ha csak simán szétmennek a csaj jogilag semmire nem tarthat igényt, gyakorlatilag simán ki lehet dobni persze az egyetlen esélye a pénzre az ha sikerül megegyezni és a pasi ad neki valamennyit egyébként lehúzni csak papírral lehetne szerintem bár nem vagyok jogász.
2012. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Milyen házassági szerződés az ahol ki lehet kötni h a házastárs nem kapjon semmit??? Ilyen feltétellel hülye lenne a nő aláirni
2012. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, házassági szerződésbe azt írsz, amit akarsz, és akkor váláskor nem kell aggódni, hogy ki vigye a vízforralót, mert mindenki számba veszi a vagyont és írásba foglalják, hogy pl. a nászajándék ágyneműgarnitúra meg a macis ezüstkanál az asszonyé vagy a pasié-e.
2012. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!