Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás-hogyan tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás-hogyan tovább? többi lent

Figyelt kérdés
A barátom 1 hónapig külföldön volt. (5 hónapja voltunk együtt) Eközben egy nagyon félreérthetőt posztolt egy csaj az üzenőfalára. Kiakadtam, szakítás határán voltam, de nagyon szeretem, úgyhogy mire letelt az egy hónap és hazajött, úgy voltam vele, hogy mindegy, elfelejtjük. Megmagyarázta, haza is akart jönni emiatt, és és hinni akartam neki, sikerült is többé-kevésbé. Nemrég a gépén dolgoztam, és egy link a fb-ra vitt, ahol épp ő volt bejelentkezve. Nem bírtam ellenállni, rákattintottam a csajra, és elég egyértelmű volt, amit ott olvastam. A csaj azt írta, hogy annyira megsajnált, hogy majdnem elmondta nekem (a poszt után írtam neki és megkérdeztem, hogy mi történt), erre a barátom írta, hogy kérlek ne, tönkretennéd az életem, hogy én megváltoztatom őt, nem akar a 2 évvel ezelőtti önmaga lenni és meg akar változni, és soha többet nem fogja ezt tenni velem. Tanácstalan vagyok... különlegesnek érzem ami köztünk van, ezért felmerült bennem, hogy nem szólok neki róla, hogy tudok a kalandjáról. De lehet, hogy ha együtt akarok vele maradni, meg kellene beszélni ezt, mert így nem fogok tudni megbízni benne, plusz azt hiszi, hogy megúszta szárazon. Vagy szakítani vele, de abba belegondolni is nagyon fáj, annyira boldog vagyok vele. Ja, és annak idején azért tudtam olyan könnyen meggyőzni magam, hogy higgyek neki és ne firtassam a dolgot, mert az apja kiderült, hogy halálos beteg. Múlt héten meg is halt, már csak ezért sem tudnék vele most szakítani.
2012. nov. 13. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem, ha tényleg szeretne, nem csalt volna meg.

Hidd el, én régen úgy gondoltam, hogy a legjobbakkal is megeshet, hogy véletlen félrekacsintanak, vagy ha nem is véletlen, a pillanat hevében megtesznek valamit...de attól még szerethetik a párjukat.

Hát, ezt már teljesen máshogy látom.

Igaz, én "csak" egy csókkal csaltam meg a barátom, de ez ébresztett rá, hogy valójában már nem elég fontos nekem. Tudod volt az a pillanat, mielőtt megtörtént a csók, eszembe jutott, hogy mi lenne, ha kiderül, és arra jutottam, hogy nem érdekel, mert ez most annyira jó lenne.

Ezzel nagyon rossz érzés volt szembesülni, és ezután szakítottam is, pedig több éves kapcsolatról van szó.

És egyébként még mindig érzem, hogy szeretem, de mégse volt már elég fontos...

Sajnos nálatok is könnyen lehet, hogy ez a helyzet. :(

2012. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a pasik nagy része megcsalja a párját, csak soha nem derül ki max az ilyen határozatlan fiúk nem csalják meg, de azok a pasik meg a nőknek nem kellenek, szóval egy ördögi kör ez.

Mindenképpen mond neki el, hogy ezt tudod és beszéljétek meg, de sajnos ez többször is előfog jönni, hogy megcsal, mert aki egyszer megteszi......

Másik, hogy bizalom nincs, eltűnik és ez a kapcsolat végét jelenti.

Harmadik, nem az a baj hogy megcsalt ,hanem hogy nem szeret, mert én akit szeretek, sose aláznám meg, azzal, hogy ilyet teszek a párommal

2012. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mindenképp beszéld meg vele, mert ha nem csak benned marad a "tüske" és az mindenképp a kapcsolat végét jelenti majd idővel. ha megbeszélitek, akkor van lehetőség tisztázni
2012. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hogyan lehet egy ilyet tisztázni? ha egy friss, 5 hónapos, idilli kapcsolatban megcsinálja, mi lesz 5 év múlva, vagy ha jön egy komolyabb hullámvölgy?
2012. nov. 13. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is a megbeszélést javasolnám! Ezen túllépni igazán szerintem sosem lehet. Én olyan forma vagyok, aki megbocsátani megtud, viszont ismerem magamat annyira, hogy én minden áldott este tűkön ülnék, amikor a párom késik fél órát, vagy más dolga akad és nem hív, vagy bármi. Magamat tenném tönkre azzal, ha egy ilyen után a párommal maradnék!


A lényeg, hogyha megbeszélitek, akkor talán benned enyhülhet a kétség, választ kaphatsz a miértekre és abból ahogy a tények közlése után a szemedbe néz, szerintem tudni is fogod, hogy hogyan tovább. Rendben van, hogy nehéz helyzetben van most ő egyébként is, de azért igenis érezze, hogy nem tehet meg bármit veled!


Egyébként te írtál ki akkoriban is egy kérdést, amikor a párod még külföldön volt nem? Emlékszem egy hasonló történetre, amikor itt kérdezted meg, hogy hinned kellene-e neki, vagy sem!? Sajnálom, hogy beigazolódott a megérzésed.

2012. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megesett, szerintem fatylat ra, az elsö hozzaszolo pont ellentete az amikor lefekszik egy masikkal es csak akkor jön ra, hogy mennyire fontos a parja neki. Mindenki követ el hibat, es szerintem csak akkor beszeld meg vele, ha meg is tudsz bocsajtani neki.

Egy megcsalas nem jelenti, hogy többször is meg fog, lehet eppen ez razza helyre a dolgokat, mert legközelebb 10szer meggondolja, hogy megeri e neki.

2012. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen én voltam pár hónappal ezelőtt is... és sajnos igazam lett:(
2012. nov. 14. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!