Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet és egyáltalán lehet-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet és egyáltalán lehet-e olyan szintű csalódás, ami tönkreteheti az "internetes szerelmet"?

Figyelt kérdés
Interneten megismertem egy lányt hatalmas az összhang nagyon sokat beszélünk telefonon napi több órát és facebookon is, már mindketten kijelentettük hogy szeretjük egymást, olyanok vagyunk mint aki szerelemesek. Tisztában vagyok, hogy ez csak virtuális szerelem, nem valós. A találkozót tervezzük minél előbb, jövőhéten már. De azon tűnődőnk, hogy mi lehet az a szintű csalódás és egyáltalán lehet-e ekkora csalódás, hogy ezt az érzelmi kapcsolatot egy szempillantásra összedönti.
2012. nov. 13. 15:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
külső,igénytelenség, bénázás, szerencsétlenkedés, tutyi-mutyisság, és még ezer dolog, ami felülír ezer korábbi levelet
2012. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11 es igénytelenség kivételével, mindennel tisztába van
2012. nov. 13. 16:11
 13/17 anonim ***** válasza:

Volt egy osztálytársam, aki iszonyatosan idegesítő volt. Tenyérbemászó stílusa, idióta hanghordozása, stikkes viselkedése, enyhe autista feelingje volt.


A srácnak sok érdekes hobbija volt, és neten nem jött át, hogy ő a valóságban így beszél, így viselkedik és ilyen idegesítő. Külsőre meg semleges volt, nem volt benne semmi gázos.


Ha először a netről ismertem volna meg, azt gondoltam volna, hogy ő egy érdekes hobbikkal rendelkező, normális, átlagos srác.


Hát ehhez képest a valóság gyökeresen távol állt ettől.


Szóval kismillió meg egy oka lehet, ami tönkreteheti az internetes lamúrt.

2012. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"11 es igénytelenség kivételével, mindennel tisztába van"


figyu a különbséget:

amikor egy helyes srác írja nekem, hogy néha félénk, határozatlan - elfogadom, megértem, lehet mosolygok is rajta


de amikor pl állunk egy vendéglőben és elkezd bénázni, hogy elüljünk, ne üljünk, közben a pultos vagy pincér már kezd hülyének nézni minket...


és ez csak egy példa elég szélsőséges ugyan, de hogy értsd.


szóval óriási különbség van a net és a személyes ismerkedés között.

2012. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
* leüljünk, ne üljünk, akarsz enni, vagy csak üdítőzzünk, menjünk, vagy maradjunk és ráadásul ez már kezd kínossá válni...szóval hááát ez neten nem jönne le.
2012. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az én jelenlegi kapcsolatom netes szerelemnek indult, és immáron 3 éve tart, de már együtt élünk. :)

Míg nem találkoztunk, tőlem nagyon sokszor megkérdezte a párom, hogy mi van ha nem fog tetszeni rajta valami, nagyon félt ettől. (Én vagyok a lány.) De biztos voltam benne, hogy semmi olyat nem tudna mutatni, ami ne tetszene. Természetesen végig elhittem minden szavát, láttam képeken, stb. Nem is csalódtam egy fikarcnyit sem a találkozásnál, egyszerűen az érdekelt a legkevésbé, hogy hogy néz ki.

Azonnal tudtam, hogy megérte kivárni a találkát. :)

2012. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
na milyen volt?
2012. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!