Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ágyad van otthon? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ágyad van otthon? Nem tudom elhinni, hogy mindenkinek francia ágya van, akinek egyszemélyes van, azok elférnek ketten abban az ágyban? Vagy hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 13:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 180X200-as ágyikónk van. De mi is csak a felét használjuk ki.:)
2009. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
egyszemélyes ágyam van,és párom nem is az a nagyonvékony alkatú,mégis elférünk,nem nyom össze.Neki franciaágy van,de abból is csak a negyede amin fekszünk,mert összebujva:)
2009. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fotelágyam van, de ketten ha szexről van szó simán elférünk rajta. Alvásra csak egy személynek jó :D
2009. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
140*200 kovácsoltvas ágyam van :D Kevés embert engedek be az ágyamba, mert nekem az szent és sérthetetlen, konkrétan imádnom kell hozzá az illetőt. Mióta ez az ágyam van (2 éve), srác nem aludt benne :D
2009. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
61%

bocs francia ágyam van,de amikor 1személyes ágyam volt akkor még nem volt pasim és az elég régen volt kb olyan 5éve..:P=DxD

15/L

2009. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Mendus ***** válasza:
100%
Nekem sarokülőgarnitúrám van de ki lehet nagyra húzni, és köbö akkora lesz mint egy francia ágy :) Jah és imádom, és eddig egy pasit se engedtem itt aludni :D
2009. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Itthon másfél személyes ágyam van, azon elférünk simán, de nem egyszer aludtunk már barátommal egyszemélyes ágyban, fel se tűnt, hogy 'nincs hely'... :D mert mikor összebújunk az olyan jó, és az illata is olyan jó, szóval ilyenekkel vagyok elfoglalva, és egyáltalán nem igényem eltávolodni tőle... simán jól lehet aludni úgyis, pedig a barátom nem egy nádszálvékony alkat... :)
2009. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

francia, ha egyedül alszom rajta akkor is jó:)

Nem tudok nem francián aludni egyedül sem:(

2009. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nekem egyszemélyes ágyam van és baromi kényelmetlen mert én szeretek terpeszkedni barátom meg forgolódik sokat. De van egy másik ágyam is csak az kényelmetlen de én azon szoktam aludni.


OFF: 14:44es nem Eszternek hívnak véletlen?:D bocsi ha nem..:$

2009. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem egyszemélyes ágyam van és mindig elfértünk. :D Bár csak kegyütt aludtunk más nem volt szóval arról nem tudok nyilatkozni.
2009. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!