Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyámnak lehet hogy szeretője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyámnak lehet hogy szeretője van, érdemes bele avatkozni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tini,20 is el múltam,ők meg 40esek,van szinte biztosan anyámnak egy valakije.Bele lehet/szabad az ilyenbe szólni?

#earh
2012. nov. 14. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Így, hogy bizonytalan vagy, nem.
2012. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Előző: Nem a bizonytalanság miatt....


Amúgy szerintem hadd csináljon, amit akar. Miért akarsz beleavatkozni?

2012. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát,mégis csak hozzátartozóm,meg biztos vagyok benne,csak még nem láttam az illetőt.Azért is gondolkodom a dolgon,mert hát mégis felnőttek,nem biztos hogy van jogom bele avatkozni...
2012. nov. 14. 17:51
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez a falyta téma mindig 2 részre szokott húzni 1. ne neszolj neki csak az ő dolgo,2. De szolj neki hisz igen is a te dolgod is mert 1 család vagytok Nos én a 2. dikhoz tartozom igenis bebuktatnám muteromat ha ez kiderülne mert rohattul felb@sz az a dolog,h átkúrja fatert ennyi...
2012. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha bizalmi kapcsolatban vagy vele, esetleg finoman kérdezd meg, de nem tudom, nem egyszerű helyzet.
2012. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha van valakije, annak oka van... lehet, hogy az apád évek óta nem ért hozzá, és azért a nőknek is vannak igényei...

Beleszólni nem szabad, neked sem esne jól. De elbeszélgetni szabad: mint két felnőtt ember.

2012. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
# 4 Ilyen egy tipikus 12 éves kis fika válasza.
2012. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem és kérdezz rá finoman!
2012. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs közöd hozzá. Örülj h nem 10 évvel ezelőtt csinálta.
2012. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor special örültem volna,10 éve 13 voltam,akkor apám elég erőszakos ember volt,verte anyámat is,meg minket is(volt akkor már 3 testvérem).
2012. nov. 14. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!