Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mi lehet a baj? Értelmes hozzászólásokat kérek.

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm kb 1,5 éve, nagyon szeretem őt, ő is engem. De úgy érzem valami nem stimmel mégse.. Nem tudom megfogalmazni, hogy mi a bajom, csak tudom valami nem stimmel. Pedig tényleg szeretem őt, nem akarnám megcsalni.. bár kalandozok a gondolattal, madj belegondolok hogy mennyire fájna ez neki és inkább elhesegetem a gondolatot. Átlagos kapcsolatunk van, néha veszekedünk néha pedig nem. Jól érzem vele magam, mint egy baráttal, tényleg szinte tökéletes a kapcsolatunk. Most nem tudom mit csináljak jó vele meg minden de valami mégse jó....

2012. nov. 14. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valami mégse jó, akkor mégse olyan jó a kapcsolat. Ha a megcsalás gondolata egyáltalán eszedbe jut, akkor szerinted mi lehet a gond? Nem elégít ki, esetleg szeretnél még más nőkkel is lefeküdni, egyszóval még nem állsz készen egy komoly kapcsolatra.
2012. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát igen ez a baj a pasikkal, tisztelet a kivételnek, mindig megfordul a fejükbe a másik nem megcsalása,hajtja a vérük!:o(

Az tuti,h nem vagy szerelmes, mert akkor nem éreznél ilyesmit,h valami baj van.

Ezt neked kell eldöntened, h mit akarsz, mindenesetre ne verd át, ne csald meg, inkább hagyd el ha bejött valaki izgatóbb stb a képbe.

Ülj le vele beszélni, egy kapcsolatba nagyon fontos a kommunikáció, szerintem a gond az lehet, több mint valószínű,h ellaposodott a kapcsolatotok, ezen meg úgy tudsz tenni, h felelevenítitek a régi szép időket, újra belecsempészed a romantikát,kimozdultok stb,elcsábít, de ülj le vle mindenféleképpen beszélni.

23/N

2012. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Huh... Először is köszönöm a komoly válaszokat!

sajnos igazatok lehet, énis érzem hogy elmúlt az a rózsaszín szerelem ami volt, de még szeretjük egymást csak tényleg felkéne kicsit dobni... Meg most őszinte leszek magammal, bizonyára nem állok készen ahogy az első is írta.. de akkor most felvetődik a 2. Kérdés, Mit csináljak, hogy vissza szerezzem a régi szép szerelmünket ??

2012. nov. 14. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es válaszadó vagyok.


Hát figyelj, ő is észrevette,h már nem olyan mint régen a kapcsolat? Mert ha igen,akkor együtt kell tennetek valamit ellene! Neki szexi fehérneművel el kéne újra csábítani téged.

Ha nem tudja,h ellaposodott, akkor neked kell valamit tenned, el kell vinned azokra a helyekre, ahol egymásba szerettetek, régi szép időket kell újra feleleveníteni, elmenni egy hétvégi welness pihenésre, ott visszatérne a szexuális vágy stb köztetek,mert kikapcsoltok agyilag,és csak egymásra koncentráltok! Én ezt tudom ajánlani nő létemre, de szerintem kérdezd meg a haverokat is, még is csak férfi szemmel másként láthatja a dolgokat egy ismerősöd!:)

Szép estét,és sok sikert, és tényleg ne csald meg,inkább hagyd ott ha még sem sikerül visszaállítani a dolgokat a régi felállásba!:)

2012. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
értelmes öszinteválaszt akarsz ennek a kapcsolatnak lőttek ha 1kapcsolat ugymondellaposodik már rosszul kezdődik amit irántaérzel az SZERETET és nem szerelem haelis viszed a régihelyekre romantikázni megilyesmi meglásd hamar elmulik a varázs és kezdödik ujbol elöröl az egész és jön hogy megcsaltalak drágám ...kulturáltan szakitani tudnikell
2012. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!