Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Értelmes Fiúkat kérdezem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes Fiúkat kérdezem, mit csinálnának a helyemben? Egy 18 éves csaj.

Figyelt kérdés
Nyáron megismerkedtem egy sráccal valami alakul közöttünk..de sohasem mond el semmit, nem osztja meg velem, mi történik körülötte..már egyszer mondtam neki, hogy köztünk vége mindennek mert megbántott és megalázott a szülinapomon..de visszakönyörögte magát..amik még nagyon zavarnak: elmondta, hogy pár éves kapcsolatból lépett ki év elején és az exét megcsalta, sőt részletezte azt is, hogy ki tetszik neki meg kivel volt egy éjszakás kalandja..-.- es azt mondja,h csak viccből mondja ezeket el nekem..ezen kívül sosem találkozunk,vagyis csak suli előtt párszor,10 percekre mert "nincs idonk" (nekem van, de nem érti meg) és facebookon is úgy beszélünk sokszor mintha haverom lenne..-.-" már többször mondtam neki, de állandón azt mondja, hogy nagyon szeret, meg hogy bánja, hogy nincs sok ideje...valakiiii, mit csináljak? :/
2012. nov. 14. 21:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Bárcsak megtalálnám azt aki hozzám illik.. :) az a durva, hogy abban a kis időben, amikor találkozunk, akkor bókol, meg kedves, meg nemtom..de akkor is..csak remélem h nem bennem van a hiba, de már sokan mondták hogy nem..leginkább az zavar, h bnőm is tetszik neki asszem.. :/ szóval azt mondjátok dobjam? és pontosan hogyan? ebben nem vagyok jó..
2012. nov. 14. 21:27
 12/16 anonim ***** válasza:

Amugy nagyon tudlak sajnälni hogy ahhoz hogy a pasidtol elvälljäl vad idegen emberek tanäcsät kered.

Nem vagy te elegge felnött meg a kapcsolathoz csajszi, ha nem tudsz egyedül döntest hozni.

Vagy akkor mond meg anyucinak fogja a kezedet is közben.

IDeje voltna mär felnöni kerlek.

2012. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Hanariko ***** válasza:
már a sokadik ilyen kérdésre írom a választ és eléggé elegem van. Miért nem lehet az ilyen bunkókat egyből dobni? És még felmerül benned hogy kíméletes legyél, miután ő megbántott? Nem vagy normális. (és majd most jön az hogy "de nagyon szeretem")
2012. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sanya vagy ki.. éppen ezért írtam, hogy "értelmes" fiúk véleményét kérném.. -.- csak ezen a téren vagyok rohadt bizonytalan mert sokszor csalódtam.. éppen ezért kérek tanácsot, nem tehetek róla.. szóval dobjam..hat akkor asszem ráveszem magam! de az a durva, hogy mivel nem találkozunk sűrűn, nem tudom mikor mondom el neki.. :/ minden esetre köszönöm az értelmes válaszokat és sanyiét is! ;)
2012. nov. 14. 21:36
 15/16 anonim ***** válasza:
értelmes emberként azt mondom, hogy az ilyet el kell kerülni jóóóó messzire.
2012. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hát akkorigyekszem.. :) köszönöm a véleményt! .D
2012. nov. 15. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!