Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze tört szív szindróma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze tört szív szindróma?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe nagyon beleszerettem. Kicsit bonyolult a történetünk, a lényeg, hogy ő is szeret engem. Csók is volt, meg ehhez hasonlók. És ezzel kapcsolatban az érzéseim nagyon változékonyabb, azt már tudom, hogy össze jövünk, csak azt nem mikor. Szóval egyszer boldog vagyok, egyszer meg tudnék dogolni. És amikor rosszul érzem magam miatta, az néha fizikai fájdalom. Ugyanis a szívem szó szerint fáj. Ilyenkor ilyen melyponton vagyok, akkor kiver a víz, és szúr a szívem. Segítsetek jobb kedvre derülni.

2012. nov. 15. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy segítsünk most komolyan ? Tekerj 1 cigit és hajrá :D
2012. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem dohányzok. Látom nem fogyasztó fel a mondanivalom, csak az utolsó szót.
2012. nov. 15. 11:25
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem fogtad fel...(telefon)
2012. nov. 15. 11:25
 4/9 anonim ***** válasza:
De te olyan "kérdést" teszel fel amire egy 2. személy nem tud válaszolni, itt picsogsz ahelyett, hogy kitaláld mivel vidítsd fel magad. Én meg más is honnan tudhatná hogy te mitől leszel vidám ? Én azt tudom ha tekersz 1 cigit akkkor a nevetni fogsz = vidám leszel.
2012. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most b@aszál le! Köszönöm a válaszod, el szivok egyet! :)
2012. nov. 15. 11:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Na ez a beszéd! :D de tudod ne a Marlbolot szívd hanem a vicceset ;)
2012. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából a kérdésnek nem az utolsó szava a lényeg! A címében is benne van. Másrol szól, mint az utolsó mondat.
2012. nov. 15. 11:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Isten hozott a vilagban. Meg tucatnyi hasonlo es rosszabb dolgon fogsz atesni az eleted soran, ideje megtanulnod kezelni a nehez helyzeteket, mert összeroskadsz a vilag sulya alatt.

Es ne hidd az egyetlen vagy akinek egy lany miatt ilyen tünetei vannak. Pasik ezert tanuljak meg elfolytani az erzesüket minden fele modon.

2012. nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen ez teszi tönkre õket!
2012. nov. 15. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!