Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! 2 évig voltam egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 2 évig voltam egy férfi szeretője, aki élettársi kapcsolatban élt egy másik lánnyal. Ha legközelebb járni fogok valakivel és a múltra terelődik a szó, akkor elmondjam, vagy ettől könnyűvérűnek, becstelennek fogok tűnni? 21/L

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Legalábbis ne ezzel indits.
2012. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra terelődik a szó,volt egy kétéves kapcsolatod.A részletekről ne beszélj,így nem is hazudsz.
2012. nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ki tudja, talán megint egy házas férfival hoz össze a sors, aki pont ilyen nőcire vágyik?!
2012. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát,én ha ezt valamikor meg tudnám akármilyen is lenne a barátnőm szépségileg,meg akár évekig is járhattunk elötte,én dobnám.Mert ez ribancság.
2012. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
en is dobnam, marmint ha 21 eves es 2 evig szeretö volt.
2012. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Syrakusa ***** válasza:
72%
Hogy mostanában mennyire sügérek a "férfiak"........Dobnám ,mert ribi.......vazze,lehet ,hogy ocsmány vagy hülye dolgot csinált/ízlések és pofonok,Én nem ítélem el ezt/de legalább őszinte.Az Én bnőmnek sem patyolat tiszta a múltja,de az elején elmondta és ezzel csak annyit ért el,hogy bizalmat nyert el,mert az azért nem könnyű,hogy /általánosságban nézve/kínos dolgot felvállal a másik előtt ezzel kockáztatva a közös jövőt...../ennek 2 éve és még mindig 1üt vagyunk/Mond el!!!Persze ahogy más is javasolta ne az első randin,de mindenképpen a kapcsolat elején.Ha akkora gyökér lesz a pasi,hogy ezért dob akkor meg egyen sz@rt,nem érdemel meg!Inkább örülne Neki,hogy őszinte vagy Vele/ami egy kapcsolatban szerintem a LEGfontosabb/
2012. nov. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, akkor úgy döntöttem, inkább eltitkolom. Amúgy még egyszer nem tennék ilyet, nagyon megalázó volt és nagyon szenvedtem. (de nagyon szerelmes voltam a srácba, így képtelen voltam lemondani róla) Köszi a válaszokat egyébként. :)
2012. nov. 15. 16:02
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem úgy kell elmondani, hogy jártál két évig egy pasival, aki hitegetett és a végén már eleged lett ebből, mert te tisztességes lány vagy és rendes párkapcsolatot akarsz. Interpretáció kérdése.
2012. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Syrakusa-nak valaszahoz:

igazad van, hogy a mult ilyen szempontbol nem igazan szamit, nem lehet itelkezni. Nekem is volt hasonlo szituacio baratnönel, elejen nagyon zavart, majd elfogadtam de nehez lenyelni. Inkabb az a zavaro benne, hogy szeretöi viszony volt, amikor rajött, hogy csak szeretö akkor is együtt maradt vele, szenvedett alatta, tudta, hogy nem jo, es megis bedölt neki es vele maradt. De itt most csak par honaprol beszelünk.


A kerdezö eseteben az zavarna, hogy tök fiatal megis egy 2 eves ilyen kapcsolata volt. Es "nagyon megalázó volt és nagyon szenvedtem" dolog volt, de vazzzze akkor is 2 evet raszantal az eletedböl, pedig szenvedtel es bemeseltel valoszinüleg magadnak mindenfelet. Föleg akkor zavarna ha beledszeretnek es nagyon dühitene, hogy egy ilyen szituacioban voltal es nem voltal kepes kijönni belöle csak 2 ev utan.


Mint mar mondtam, nekem volt ilyenem, szenvedtem a masik "hülyesege" miatt, es köszönöm nem kerek belöle megegyszer, de biztos van akit ez nem zavarna.


De eltitkolni egy 2 eves kapcsolatot nem fogsz tudni, es az ilyen volt pasik altalaban evekig nem fognak leszalni rolad, es nem erdeklik, hogy kapcsolatban vagy, szoval fel kell keszitened a baratodat, hogy szamitson hajnali reszeg SMSekre. (addig amig titokban nem chatelsz/SMSezel az exxel az ujat nem fogja zavarni, csak ha azt latja, hogy te sem tetted tul magad.)

2012. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!