Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálam okosabbaktól kérdem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam okosabbaktól kérdem, hogy most akkor egy bármilyen kapcsolatban, mi minősül megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Most arról van szó, hogy én jelenleg egy több mint 7 hónapos távkapcsolatban(külön megyébe lakunk) vagyok, és sajnos emiatt elég ritkán találkozunk... ezért szeretném tudni, hogy mi minősül megcsalásnak...(1 csók pl. már megcsalás-e?)

előre is köszönöm a válaszokat !:)


2009. aug. 14. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Mindekinek más minősül megcsalásnak nálam a 1csók még nemszámit annak de 2már igen.
2009. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

én úgy gondolom, hogy egy kizárólag testi kapcsolat kevésbé zavaró, mintha a párom agyilag már folyamatosan máshol kalandozik és nem nálam.


de tudom, hogy sokan ezt fordítva látják.

2009. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél máshol kezdődik a megcsalás fogalma. Valakinél a csók még nem, valakinek már az. Egyszer olvastam valahol, hogy azt mondta valaki, számár a szex nem megcsalás, a csók viszont igen, mert a csók a szerelem jelképe. Tehát itt arra próbálok rámutatni, hogy mindenkinek más és más a megcsalás. Beszéld meg a pároddal, csak a miheztartás végett. (véleményem szerint). Nem hinném hogy nálad okosabb lennék, lehet hogy nem is tudtam segíteni, de megpróbáltam.
2009. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az minősül megcsalásnak mikor fejben megfogan az egyik félben hogy mással is létesítene intim viszonyt. És pedig azért mert aki idáig eljut az meg is fogja tenni, csak idő kérdése.

És nálam egy csók megcsalásnak minősül, de még mennyire. Én azzal csókolózom akit szeretek. És igen a szex is megcsalás.

A hűség fizikai és lelki téren értendő.

27/N

2009. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ha lefekszik mással.

Viszont ha már hazudik neked, vagy mással csókolózik akkor annak is következményekkel kellene járnia.

2009. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem már az is megcsalás, ha gondolkodik azon, hogy megcsókoljon valaki mást...
2009. aug. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ... sokat segített, még ha a kapcsolatom véget is fog érni nem sokára...
2009. aug. 16. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!