Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még próbálkozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még próbálkozni egy lánynál?

Figyelt kérdés
15/F vagyok. Van egy lány (14/L) aki nagyon tetszik nekem. Egy suliba járunk, és mivel a szomszéd utcában lakik, így néha haza szoktam kísérni. Kiderült hogy a lánynak van udvarlója. Azt mondja, hogy már pár hónapja találkozgatnak, mégis még az elején vannak az egész dolognak. Láttam már őket kettesben, és semmi párkapcsolatra utaló jel nemvolt, csak egyszerűen beszélgettek. Viszont amikor mondjuk beszélgetek a lánnyal, miközben hazakísérem, mindig zavarban van, és bocsánatokat kéreget tőlem, hogy ilyen hülyén viselkedik, csak nagyon boldog, meg izgatott.(gondolom a barátja jár a fejében) És sosem hagy szó nélkül, mindig ő kezd el beszélgetni velem, és tök aranyos. Suliban mindig ő köszön először. Namost párkapcsolati témában annyira nem vagyok otthon. Mit gondoltok, még több is kialakulhat köztük, vagy még akár véget is vethetnek az egésznek, mert még mondom, csak az elején vannak. Szerintetek van még esélyem nála, mondjuk a későbbiekben? A válaszokat előre is köszönöm.

2012. ápr. 3. 17:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Hmm de aranyos a sztori,de ismerős! :)

Legyél vele tisztelettudó (bár ahogy olvaslak az is vagy), tartsd úriemberként tiszteletben a helyzetét, és ne sürgesd.

Lehet hogy a srác volt hamarabb mint te, és vívódik.

Az intelligensebb, normálisabb fog győzni és hódítani!

2012. ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

A viszonyotok kettőtök közt, ahogy kivettem a szavaidból egész jó, így akár még több is össze jöhet vele mint barátság. Egy párkapcsolatban előnyös, ha a felek megértik egymást és mint két barát, jól el tudnak beszélgetni. Ha a másik fiúval még friss a dolog...háát.. vagy most kell lépni és bevallani amit érzel (akár indokolhatod is, hogy azért most lépsz mert féltékeny vagy, és magadnak akarod...ez még tetszene is neki :D)..vagy inkább vársz még a dologgal, ami rizikósabb...mert ha komolyan összejön a sráccal, utána már nem lenne jó dolog a nyakába zúdítani az érzéseid...ha meg nem jönnének össze, akkor még bepróbálkozhatsz. :) Én drukkolok! ^^


----CuteFoX----

2012. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk bevallom neki amit érzek, akkor nem fog máshogy tekinteni rám? Vagy mondjuk nem fog elkerülni?
2012. ápr. 3. 17:34
 4/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én nem mond hülyeséget a második.

Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

Lehet tetszene neki, lehet ara vár, hogy közeledj. Volt már részéről valami arra utaló jel, ami nem csak baráti?

2012. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, nem volt, arra utaló jel, legalábbis nem vettem észre, csak nagyon rendes velem. És mivan akkor ha ő mégis a másik fiút szereti, és tök hülyének nézne engem, ha elmondanám neki?
2012. ápr. 3. 17:44
 6/21 anonim ***** válasza:
No igen...mi érzel? Mármint nem iránta, hanem a sanszodat hogy érzed?
2012. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Meg egyszer már megkérdezte chaten hogy többetis akarok barátságnál? És én válaszoltam, hogy igen, megfordult a fejemben. Nem adott egyértelmű válszt, csak hogy most tetszik neki egy fiú akivel találkozgat, és sajnálja. És abban maradtunk, hogy legyünk barátok.
2012. ápr. 3. 17:47
 8/21 A kérdező kommentje:
De én mégis nagyon szeretm őt, és mindet megadnék, hogy magamévá tegyem. Csak nem tudom, hogy induljak el...
2012. ápr. 3. 17:49
 9/21 anonim ***** válasza:

Uhum..!

Na fater!

Az én egyik fegyverem anno az volt, beállítottam váratlanul, vittem egy csokor virágot (ne röhögj. komolyan!) és megmondtam amit akartam.

Pislogott, és enyém volt.

2012. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát de ha már egyszer mondta, és tudja a szitut, de lépsz egy váratlan és nem töri meg, akkor kalap - kabát.

.

Akkor maradt az, hogy ha köszön, normálisan visszaköszönsz, de már azzal a lendülettel mész is tovább, chaten kicsit tiltod, vagy ha ír akkor írod neki, hogy most mással pötyögsz, vagy egy busszal később mész, és korábban jössz...szal érted, de mind ezt normálisan..

.

Ha ez sem adja akkor ecet.

2012. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!